Logitech predstavil novú mechanickú hernú klávesnicu Logitech G Pro

, Autor: tomasklucar

Mechanická herná klávesnica Logitech G Pro ponúka exkluzívne spínače Romer-G™ a mobilné prevedenie bez numerického bloku.

Celý názov novej klávesnice je Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard. Podľa tlačového vyhlásenia bola navrhnutá v spolupráci so špičkovými športovcami z oblasti eSports a jedná sa o vysoko výkonnú mechanickú hernú klávesnicu bez numerického bloku, ktorá je účelovo skonštruovaná pre profesionálne súboje. Je vybavená mechanickými spínačmi Romer-G™, ktoré ponúkajú o 25 percent rýchlejšie zopnutie, než štandardné mechanické klávesnice a pritom ich konštrukcia zaisťuje tichý chod. Navyše má odnímateľný káblový systém, prispôsobiteľné RGB podsvietenie a vlastnú vstavanú pamäť.

Spínače Romer-G majú nízky zdvih pre zopnutie 1,5 mm a zaregistrujú tak stlačenie tlačidla až o 25% rýchlejšie než štandardné mechanické spínače. Celkové prevedenie má kompaktný dizajn bez numerického bloku a klávesnica je vystužená oceľovou zadnou doskou. Pripojenie zabezpečuje konektor Micro-USB a trojbodový dizajn uchytenia poskytuje oporu pre spoľahlivé dátové pripojenie.

Očakáva sa, že mechanická herná klávesnica Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard bude k dispozícii na Slovensku na Alza.sk koncom marca 2017 za odporúčanú maloobchodnú cenu 149€.

Zdroj: TS

 

Kľúčové slová
herné klávesnice, klávesnice, Logitech
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Je to iba Logitech G810 bez numerického bloku a ovládača hlasitosti. A navyše za vyššiu cenu. Pozn.: Mám G810 a som s ňou spokojný.

skoda tej ceny ... ja by som prijal sikovnu klavesnicu bez numerickeho bloku ... ale chcem aj normalne ovladanie multimedii ... hadam do vianoc najdem nieco co ma uspokoji :D

Poslať nový komentár

TOPlist