LG vyvíja posuvné dvere s priehľadným OLED displejom

Spoločnosť LG Electronics podpísala memorandum o porozumení so spoločnosťou ASSA ABLOY Entrance Systems, globálnym lídrom v oblasti automatizovaných dverí a služieb, na vývoj priehľadných automatických dverí s implementovaným priehľadným OLED displejom.

Nový produkt kombinuje technológiu LG OLED 55EW5G a softvérové riešenie na správu obsahu SuperSign s automatizovanými sklenenými posuvnými dverami švédskeho výrobcu ASSA ABLOY Entrance Systems na vytvorenie transparentných posuvných dverí s integrovaným priehľadným displejom. Okrem poskytovania pohodlného a bezdotykového prístupu do budov, transparentné OLED automatické dvere vytvoria nové príležitosti na oslovenie zákazníkov či už reklamou na nejaký produkt alebo milým pozdravom pri vstupe do budovy.

„Naše predchádzajúce veľké priehľadné OLED displeje, ktoré nájdete po celom svete, preukázali, že priehľadné OLED boli veľmi efektívnym médiom a teraz ich posúvame na úplne novú úroveň,“ uviedol Paik Ki-mun, senior viceprezident a vedúci divízie komerčných a informačných displejov v LG Electronics Business Solutions Company.

Vďaka technológii LG WRGB samosvietiace pixely OLED displeja reprodukujú presné farby s výnimočným jasom a vysokým kontrastom. Transparentná technológia OLED od spoločnosti LG je tiež ľahko prispôsobiteľná pre rôzne typy a veľkosti dverí. Priehľadnosť tohto displeja má navyše výhodu, že je možné ľahko vidieť objekty za ním, čo umožňuje harmonizáciu riešenia s okolím a súčasné poskytovanie užitočných informácií. Vďaka robustnému dizajnu s tvrdeným sklom v kombinácii s automatickými posuvnými dverami ASSA ABLOY Entrance Systems ponúka tento výrobok vynikajúcu odolnosť a vysokú bezpečnosť.

„Inovácia je jadrom všetkého, čo robíme,“ uviedol Christopher Norbye, výkonný viceprezident a vedúci divízie vstupných systémov spoločnosti ASSA ABLOY. „Som skutočne hrdý na to, že spolu s LG môžeme zákazníkom ponúknuť tento prelomový produkt s novými priehľadnými automatickými posuvnými OLED dverami.“

 

Zdroje: LG NEWSROOM

Pridať nový komentár
TOPlist