LG prináša funkciami-nabitý laserový projektor ProBeam

Objaviť sa má už v januári na CES 2017.

Na CES (Consumer Electronics Show v Las Vegas) sú televízne sety vždy veľmi obľúbené, ale budúci mesiac si budú nové modely od LG podeliť miesto na predvádzacej ploche s novým laserovým projektorom.

Nový LG ProBeam (model HF80JA) prichádza vybavený pokročilým laserovým pohonom, ktorý je schopný vytvoriť až 2000 jednotiek lúmenov svetla, čo by podľa LG malo stačiť aj pre používanie v jasne osvetlenej miestnosti.

Ešte atraktívnejšia je nízka váha tohto zariadenia, len niečo viac ako 2 kg, čo robí podľa LG z ProBeam najľahší Full HD laserový projektor v hladine 2000 lúmenov. Nízka váha z neho prirodzene tvorí aj oveľa prenosnejší projektor ako je bežné. Pri inštalovaní taktiež veľmi pomôže nastaviteľnosť v oboch osách.

Ide však o viac ako len o zobrazovacie zariadenie. ProBeam prichádza aj s LG platformou webOS Smart TV, ktorá eliminuje potrebu iného streamovacieho zariadenia. Ak by ste chceli premietať z mobilného zariadenia, pomôže vám bezdrôtová LG funkcia cez Miracast. Používatelia môžu dokonca priamo použiť aj Bluetooth reproduktory a slúchadlá, čo je užitočné v mnohých situáciách.

Tento nový laserový projektor bude oficiálne predstavený budúci mesiac na CES 2017. Počas jeho predstavenia by sme sa mali dozvedieť aj čas jeho vydania a cenu. V prípade, že cena nebude príliš vysoká, by LG malo mať v rukách na trhu s projektormi atraktívny setup.

Zdroj: techspot

Pridať nový komentár
TOPlist