Lenovo Moto Z3 Play už aj na Slovensku

Od pondelka 16. júla 2018 je na Slovensku možné kúpiť smartfón Motorola Moto Z3 Play, ktorý bude dostupný v sieti internetového obchodu Alza vo farebnom prevedení Deep Indigo v cene 399 € s DPH.

K smartfónu dostane zákazník prídavnú batériu Moto TurboPower Pack, teda powerbank vo forme Moto Mods, ktorý je kompatibilný so všetkými zariadeniami série Z. Pripomeňme, že Moto Z3 Play je nástupca predchádzajúceho modelu Z2 Play, prináša rovnakú podporu pre moduly (známe ako Moto Mods) a jeho výhodou je tiež nízka hmotnosť a štíhle šasi – 6,8  mm (teda až do pridania rozšírenia).

O zobrazovanie sa stará 6“ Full HD Super AMOLED displej s pomerom strán 18:9 (ide tzv. bezrámikový dizajn). Hardvérovým základom je potom osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 636 a 4 GB RAM. Zadný fotoaparát je duálny a ide o kombináciu 12 + 6 MPx, ktorý dopĺňa predný selfie 8 MPx snímač fotoaparátu.

Zdroj: Lenovo, vlastné

Komentáre (3)
roob
obrovska lopata s malou baterkou. Zavesit za gule do prievanu toho co preraba lopaty na odhrnanie snehu na telefony... To pisem ako majitel moto g5+. Ja chcem kuwa telefon co sa zmesti do vacku na nohaviciach a nevyzeram ako keby som mal vkuse erekciu..
Martin Klokner
Bežne nosím veľké telefóny vo vrecku. Vo vrecku sa mi bežne vojdú telefóny do 6,3" (rozmerov ako je napr. Note 8), ale napríklad Lenovo Phab s 6,8" som už nezmestil. Z3 Play je podobne veľký ako Z2 Play a ten som strčil do vrecka úplne v pohode bez spomenutých "problémov". Problém je zas ten, že dnes sú "in" iba veľké telefóny, ak používatelia chcú nájsť napr veľkosť 4,5"-4,7" tak majú, žiaľ, smolu a jediným riešením sú napr. staré iPhony (SE, piata generácia a pod.)
jetotak
i kup ine ako obtiahnute nohavice
Pridať nový komentár
TOPlist