Legendárny film Matrix dostane nové pokračovanie!

Je to už 20 rokov odkedy sa na plátnach kín prvý krát predstavil kultový sci-fi film "The Matrix". Po veľkom úspechu nasledovalo v roku 2003 jeho pokračovanie s názvom "Matrix Reloaded" a po ňom aj tretí diel "Matrix Revolutions", ktorý túto legendárnu trilógiu uzatvoril.

Naozaj týmto Matrix skončil? Nuž, nedávno sa známy režisér Chad Stahelski vyjadril, že sestry Lana a Lilly Wachowski, ktoré natočili pôvodnú Matrix trilógiu pravdepodobne spolupracujú na jej ďalšom pokračovaní pod názvom "Project Ice Cream". Natáčanie filmu by sa malo začať na budúci rok v americkom meste Chicago, kde by si mal zahrať aj herec Michael B. Jordan, ktorého poznáme napr. z filmu "Black Panther". Nie je vylúčený ani návrat Keanu Reevesa do hlavnej postavy "Neo".

 

Zdroj: MovieWeb

Komentáre (4)
Jaroslav Kvasnička

Mám na svých počítačích u obou jako PC spořič právě matrix anglický originál a druhý jihokorejskočínský.Ten první zároveň i PC hlídá proti hackerům a ten čínský má i ten efekt padajícího sněhu ve čtveratých 4D vločkách na každém začátku pruhů zelených znaků.Všem doporučuji a filmy mám všechny tři co mě fascinovali tak jako i např. amígovský KNIGHT RIDER.............

Klimatický Pán

Neviem komu Matrix Wachowski ukradli (podobne, ako Heller Hlavu XXII) potvrdzuje to však smutný fakt, že kým obe zmienené diela sa nezmazateľne zapísali medzi nesmrteľné -všetko, čo nasledovalo bol odpad. Takže o Matrixe IV si nerobím ilúzie - proste došli peniaze a t ak treba auditórium zase raz podojiť. Zvlášnte je, že miniséria Terminátor 1-2-3 je možno jediná, ktorá týmto neduhom netrpí a posledným dielom sa príbeh majstrovsky uzavrel. Čo zároveň znamená, že potom už nasledoval len shit - ako s desiatkmi iných (nekonečný Alien a tak podobne). Nuž ale nemôže byť každý deň nedeľa - takže vďaka tvorcom aspoň za minisériu Černobyl, ktorá naozaj potešila (aj keď dokument to nie je)

peto166

Otom sa hovorí, odkedy sa 3logia ukončila, doteraz to boli len reči.. tak uvidíme..

Ajtaksada

Matrix jedna s Keanom mám v top desiatke. Dvojka a trojka s nekonečnými strieľačkami na robotické chobotnice ma nezaujali. Inak kinematografia nevie nájsť novú cestu a tak si začali štúdia prehadzovať hrdinov medzi sebou ... End Game to malo skončiť, ale nová myšlienka zase nikde ... tak to bude pokračovať do nekonečna ... prestáva ma to baviť :-(

Pridať nový komentár
TOPlist