Kvalitný noťas za málo peňazí? Refurbished udáva nový trend vo výpočtovej technike, ktorý ťa zaujme.

, Autor: Tlačové správy

Predstav si s nami: Ideš vybrať nový notebook, keďže ten tvoj “starý” ti už nestíha a prvé na čo pozrieš je cena a vzápätí nejaké tie parametre daného produktu, máme pravdu? Určite by každý z nás chcel čo najviac muziky, za čo najmenej peňazí, no vo väčšine prípadov to je nemožné. Všade okolo samé jabĺčka, ktoré si nemôže dovoliť hocikto, hlavne ak si stále študent. Objavili sme však jedno riešenie...
 

Refurbished - Trendsetter v renovovanej výpočtovej technike

Tým riešením je renovovaná výpočtová technika. U nás Slovensku máme celkom unikát a tak by sme ti ho radi dnes trochu predstavili.  

Kedysi sme boli zvyknutí, že Slováci len kopírujú úspešný biznis zo zahraničia. Tento raz sme však narazili na výnimku. Keď sa bavíme o renovovanej technike, ktorá je na najvyššej úrovni a s kvalitnými službami, je značka Refurbished naozaj trendsetterom  v tomto segmente. Porovnávať by sme ju mohli len s malým percentom firiem po celom svete. Ročne dá do obehu cez 35 000 produktov, medzi ktorými nájdeme notebooky, desktopy či monitory najznámejších značiek ako HP, Lenovo, Dell alebo Fujitsu-Siemens.  

Aj vďaka ich prístupu ku každému zákazníkovi, značka Refurbished prakticky nemá na Slovensku konkurenciu. Okrem toho, všetky ich produkty sú z kategórie high-end, keďže pracujú len s najvyššími radami spomínaných značiek.  Mýtus: Renovovaná = repasovaná?

Možno si teraz myslíš, že ty žiadnu “rozpadnutú a nefunkčnú šunku” nechceš. Rozumieme, že ti pri slove renovovaná napadlo práve táto spojitosť. Avšak, opak je pravdou. Renovovaná technika nie je to isté ako repasovaná. V preklade to znamená asi toľko, že renovovaná výpočtová technika je po funkčnej stránke v 100% stave.

Jediným rozdielom oproti novým produktom sú drobné kozmetické vady, ktoré vznikli bežným používaním. Aj preto je každý jeden produkt rozdelený do tried podľa vizuálnej stránky – aby si tak vždy vedel, do čoho ideš.

Samotný procesu renovácie podlieha prísnym pravidlám, vďaka čomu sú výsledné produkty naozaj na vysokej úrovni. Niekedy ani neviete, či držíte nový produkt alebo “len” renovovaný. Jediné, čo vás môže prekvapiť je cena. Samozrejme len v tom najlepšom slova zmysle, keďže môže byť až o 2/3 lacnejšia ako v prípade nového stroja.

Ekológia na 1. mieste

Jasné, že cena a výkon sú podstatné elementy pri výbere výpočtovej technike, veď kto má dnes na rozhadzovanie. Skús sa však na to pozrieť inak. Máme je tu jeden závažnejší problém, ktorý sa týka aj teba. Ide o elektroodpad, ktorý každoročne narastá obrovským tempom a pomerne vysoké % z neho tvorí aj použitá výpočtová technika. Tá, ktorú si si len nedávno kúpil a možno vyhodil alebo nesprávne zrecykloval, keďže si potreboval súrne novú.

Určite si už niekde počul o slove “udržateľnosť”, ktoré sa dá spojiť nielen odpadom, plastami, ale aj s výpočtovou technikou. Práve spomínaná renovovaná výpočtová technika je kľúčom k udržateľnosti. V tomto ponímaní ju zaraďujeme medzi top trendy súčasnosti a produkty Refurbished patria medzi elitu.Záver

Ak hľadáš kvalitný stroj za bezkonkurenčnú cenu, značka Refurbished je priam ideálna voľba. Okrem spomínanej ceny nás prekvapila aj 2-ročná záruka, ktorá sa dá dokonca aj predĺžiť. Taktiež ekologické balenie či nová slovenská lokalizácia na klávesniciach. Čerešničkou na torte pri kúpe Refurbished produktov je samozrejme pocit, že si nepotešil len a len seba (ego dáme preč), ale aj životné prostredie, ku ktorému je renovovaná výpočtová technika mnohonásobne šetrnejšia. Ak si lámeš nebodaj hlavu, čo robiť s ušetrenými peniazmi, zbehni radšej s kamošmi na pivo. ;)

Kľúčové slová
Refurbished
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

nb pre socky ou jeee.

Ani nie pre socky,ale pre retardovanych.Najlacnejsi 24 zoll monitor bez HDMI maju o 20 Eur drahsi ako novy z lepsimi rarametrami a HDMI.

Poslať nový komentár

TOPlist