EN

Kvalitné selfie pomocou instantného fotoaparátu Instax Mini 70

 
S fotoaparátmi, ktoré vám ihneď vyvolajú fotografiu je radosť pracovať. Nie sú však prispôsobené na selfie zábery.

 
V dnešnej dobre je to pre mladých takmer nevyhnutnosť. Túto slabinu vyriešila japonská spoločnosť Fujifilm s modelom Instax Mini 70. Fotoaparát disponuje selfie gombíkom, pomocou ktorého je  šošovka schopná zaostriť do vzdialenosti len 28cm. Vyhotovené fotografie tak budú ostré a jasné, nie rozmazané. Na šošovke je umiestnené malé zrkadielko, pomocou ktorého sa ubezpečíte, či vás bude na fotke vidieť. 
 
 
Táto novinka príde na trh v novembri a bude stáť 140 dolárov. Dostupná bude v troch farbách: žltá, modrá a biela. Instax Mini 70 dostal aj viac športovejší a kompaktnejší dizajn ako jeho predchodca, model Instax Mini 8. 
 
Nechýba ani tlačidlo na prispôsobenie módu snímania, na výber máte z režimov makro, krajina, spustenie blesku za akýchkoľvek podmienok (vynútenie blesku) a „high-key“, ktorý vytvorí jasnejšiu instantnú fotografiu. Na zadnej strane sa nachádza tlačidlo na spustenie 10-sekundového časovača. Ak stlačíte časovač dvakrát, fotoaparát vytlačí aj druhú fotografiu, s ktorou sa môžete podeliť s kamarátmi.
 
Zdroj: mashable
 
Komentáre (1)
XenonFlash
To co su za farby? Mali dat cervenu, ruzovu, oranzovu.. Neviem co za retarda chlapa by si nieco taketo kupil.....
Pridať nový komentár
TOPlist