Kúpili by ste si šiltovku so solárnymi panelmi?

, Autor: kupcik
 
Španielsky startup sa rozhodol vyrábať šiltovky so solárnymi panelmi. S jej pomocou sa dá nabiť akékoľvek zariadenie s USB portom.

V dnešnej dobe sa predstavám o nových, niekedy revolučných produktoch medze nekladú. Takýmto príkladom je aj španielsky startup SolSol, ktorý sa rozhodol vyrábať šiltovky so solárnymi panelmi umiestnenými priamo na šilte. Cieľom spoločnosti SolSol je zabezpečiť, aby používatelia mohli nabiť svoje elektronické zariadenia v podstate kdekoľvek a kedykoľvek.
 
 
Do šiltovky je možné pripojiť kábel z akéhokoľvek zariadenia pomocou USB portu. Mnoho používateľov môže mať výhrady voči káblu trčiacemu cez celú vrchnú časť tela, no nájdu sa aj takí, ktorí ocenia možnosť dobiť si svoje zariadenie kdekoľvek. Šiltovka je schopná dodať pripojenému zariadeniu kapacitu 200 mAh v priebehu jednej hodiny, no spoločnosť SolSol sa snaží navýšiť túto hodnotu.
 
Záujemcov bude určite zaujímať cena šiltovky. Tá sa aktuálne predáva za 56 amerických dolárov (približne 52,50€). S jej pomocou môžete nabiť akékoľvek Apple zariadenie (s výnimkou zariadení s iOS 10, podpora bude čoskoro), Android zariadenia, tablety, slúchadlá alebo GoPro kamery. 
 
Zdroj: phonearena
 
Kľúčové slová
solárna energia, zaujímavosti
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Kúpili by ste si šiltovku so solárnymi panelmi?

Gíč

Re: Kúpili by ste si šiltovku so solárnymi panelmi?

Keby to namontovali na poriadne mexické sombréro, mohli by s tým napájať aj tablet.
Alebo nech urobia veľký solárny slnečník a budeme si ho všetci nosiť, aby sme boli stále onlajn. To bude nádherné!!! Nikto už nebude bez internetu, plné ulice šťastných ľudí.

Poslať nový komentár

TOPlist