Krabicová verzia GTA V bude na 7 DVD!

, Autor: Anonymný používateľ
 
Ak si plánuje kúpiť tradičnú krabicovú verziu GTA V pri inštalácii sa možno aj narobíte. Vymieňať totiž budete musieť až 7 DVD.

Vyzerá to tak, že plánované uvedenie očakávanej hry GTA V na počítače skutočne nastane 14.4. Hra je už pripravená na expedovanie a na Internet sa dostali fotografie krabicovej verzie hry. Obrázok prezrádza, že hra bude uvedená až na 7 DVD nosičoch. Pre porovnanie GTA IV potrebovala iba 2 DVD. Treba však brať do úvahy, že zatiaľ čo GTA IV vyžadovala 16GB voľného miesta na pevnom disku, GTA V už potrebuje 65GB a to je poriadny rozdiel.
 
 
Na sociálnej sieti Twitter sa objavil aj obrázok zobrazujúci celé kopy krabicových verzií hry. Krabica nie je žiaden drobček nakoľko má údajne rozmery 189,5x142x39mm s hmotnosťou 0,405kg. Hru si môžete však už niekoľko dní predinštalovať cez Steam alebo Rockstar Warehouse za 60€.
 
 
Okrem toho sa na verejnosť dostali aj screenshoty s grafickými nastaveniami v hre. GTA V by nemala mať problém využiť až 6GB grafickej pamäte pri 4K rozlíšení.
 
 
 
 
 
Zdroj: gamespot
 
Kľúčové slová
GTA 5, počítačové hry, Rockstar Games
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist