Kosovčan prehĺtol Nokiu 3310

Muž prehĺtol mobilný telefón Nokia 3310. Musel podstúpiť operáciu.

33-ročný muž pochádzajúci z Prištiny (Kosovo)  podstúpil začiatkom tohto mesiaca (september) operáciu, ktorá mu zachránila život. Dôvod podstúpenia operácie je ten, že sa mu podarilo prehĺtnúť celý mobilný telefón Nokia 3310, ktorá zažila svoj najväčší "boom" začiatkom 21 storočia. Kosovčanovi sa, ale v tomto prípade podarilo prehltnuť už modernizovaný model z roku 2017. Lenže, nástupca populárneho telefónu si nenašiel cestu von z mužovho tela a ten musel nakoniec podstúpiť záchrannú operáciu, nakoľko mu telefón uviazol v žalúdku. Samotnú operáciu mal na starosti doktor Skender Telaku, ktorý pacientovi uviaznutý mobil bezpečne vyoperoval.

Predoperačné vyšetrenie zahŕňalo vyšetrenie röentgenom a endoskopom, kde službukonajúci lekár zistil, že predmetný telefón, je priveľký na to, aby ho dotyčný muž "strávil". Najväčším problémom sa stala batéria mobilného telefónu, ktorú mohli hocikedy poškodiť žalúdočné kyseliny, následkom čoho mohli uniknúť do organizmu nebezpečné a život ohrozujúce látky. Lekárovi sa vďaka snímku žalúdka podarilo zistiť, že mobilný telefón sa medzi tým stihol rozdeliť na tri časti. Doktor Telaku po úspešne vykonanej operácii zdieľal fotografie na sociálnej sieti Facebook. Dôvod, prečo 33-ročný muž prehltol tento ikonický telefón sa lekárovi nepodarilo zistiť a preto naďalej zostáva záhadou.

Poznámka redaktora: Osobne si myslím, že toto nie je model Nokie 3310. Určite to nie je originálna, ale ani modernizovaná. Bohužiaľ, o aký telefón ide, sa mi nepodarilo dopátrať.

Zdroj: TimesNow,

Komentáre (4)
sareth01

zabudli ste dodat, ze telefon po zakroku stale fungoval :)

anakin

Skusali ho prezvonit ?

Stifo

Ono to kludne moze byt 3310, kedze na tie telefony existovalo nespocetne mnozstvo vymenitelnych krytov.

Erik Šípoš

Mne sa tam nepozdáva veľkosť displeja, kde oproti 3310 rozdielna veľkosť

Pridať nový komentár
TOPlist