Konšpirátor chce dokázať, že Zem je plochá - postavil raketu

, Autor: Ján Kisty

Konšpirátor, ktorý sa snaží potvrdiť, že Zem je plochá, si vyrobil parnú raketu.

Určite si ste už zachytili konšpiračné teórie, ktoré vám „zaručene“ potvrdia, že Zem je plochá. Mike Hughes pracuje na tom, aby to v praxi aj dokázal. Verí totiž, že všetky svetové kozmické spoločnosti utajujú, že Zem je plochá. Postavil preto parnú raketu, ktorú aj odpálil z Mohavskej púšte až do výšky 572 metrov. Netreba zabudnúť, že v rakete bol sám konšpirátor.

Raketu sa podarilo odpáliť, avšak z dôvodu poveternostných podmienok dosiahol nižší tlak, len 2344 kPa, namiesto 2400+. Po dotiahnutí rýchlosti 560 km/h sa odpálil s padákom z rakety.

Celý výstup trval sotva 4 minúty, avšak Mikovi sa nepodarilo potvrdiť, či je Zem plochá alebo nie. Na záver vyhlásil, že jeho snaha nekončí a má v pláne postaviť balón, ktorý vyletí do výšky 80 kilometrov.

Zdroj: techspot

 

Kľúčové slová
zaujímavosti
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Naco davate priestor takymto ludom?

Nestačilo by skočiť z lietadla? Bolo by to ekonomickejšie, rýchlejšie a bol by aj vo väčšej výške.
Pán asi chcel na seba upútať pozornosť.

Pan predovsetkym nema mozog, inak by si dal skafander a padak a isiel do helioveho balona 20-30-40 km vysoko (vsetko by zalezalo od rozpoctu) a nie konstruovat trapnu parnu "raketu" co ho vyhodi do vysky eifelovky. Zaver je jasny: je to **** co nema mozog (lebo z takej vysky uvidi velke hovno a nie gulatost Zeme - tu poriadne neuvidi ani zo 40 km vysky), ale pozornost na seba uputal.

40 km vyska: je ako byt 0,6 mm (teda asi POL MILIMETRA) nad povrchm 10 cm pomaranca. Alebo 4 mm nad povrchom 65 cm fit-lopty. Fakt brutalny vyhlad na Zem ako gulu ... Idiot.

Paci sa mi Tvoja myslienka len jedno mi prosim povedz preco mas potrebu tomu panovi nadavat? Je to clovek ktory ma svoj sen a ide za nim. Tak preco tolko hejtu...

dakujeme za vysvetlenie, ze 0.6mm je asi pol milimetra... ja len dodam, ze 10cm je desatina metra.

on si len roby srandu zo seba aby mal money

Naučte sa v redakcii čo znamená slovo konšpirácia a konšpirátor. Používate ho zle.

NABUDúCE nech zostrojí podzemnú raketu, aby mohol dokázať, že zem je dutá....

teraz neviem, použil meke, aby netlačilo?
https://www.facebook.com/vedec/

Nech si pozrie záznam toho Félixa co skočil s padákom zo stratosfery ci z kade tam to pekne vidno.... A ušetrí dosť peňazí napr na penziu blbeček

Poslať nový komentár

TOPlist