Koniec žartom. Kozí simulátor realitou

 
Možno ste už zachytili informácie o simulátore, v ktorom je hlavným protagonistom koza. To, čo spočiatku vyzeralo iba ako žart bude skutočná hra pre Steam.

Autorom projektu Goat Simulator je herné štúdio Coffee Stain Studios, ktoré ma na svojom konte hry ako Sanctum, Super Sanctum TD či Sanctum 2. Na Internet sa 3. februára dostali videá hry Goat Simulator, o ktorej však vývojári tvrdili, že sa jedná iba o žart. Videá však vzbudili záujem a ľudia si žiadali, aby hra skutočne vyšla.
 
 
Ich prosby boli vyslyšané nakoľko Goat Simulator bude uvedený na jar pre Steam. Dostupný bude za $9,99 a ak chcete hrať hru o 3 dni skôr pred jej oficiálnym uvoľnením, poponáhľajte sa a predobjednajte si ju.
 
O čom vlastne hra ja? Goat Simulator bol inšpirovaný starými skaterskými hrami. Avšak namiesto skatera ste koza a namiesto rôznych skaterských kúskov ničíte veci. Z videí možno vidieť, že hra poskytne otvorený svet, v ktorom je hlavným hrdinom koza. Cieľ hry nie je presne známy, koza voľne pobehuje a rozbíja veci naokolo. Hra okrem otvoreného sveta disponuje aj množstvom bugov čo z nej paradoxne robí ešte zábavnejšiu hru. 
 
 
Samotní vývojári sú si nedostatkami vedomí a doslova prehlasujú ,,Goat Simulator je malá, rozbitá a hlúpa hra. Bola vyrobená v priebehu niekoľkých týždňov takže neočakávajte hru o veľkosti a rozmeroch ako GTA s kozami. Vlastne by bolo najlepšie, ak by ste neočakávali vôbec nič. Ak by sme mali byť celkom úprimní bolo by najlepšie, keby ste minuli svojich 10 dolárov na hula hoop, hromadu tehál alebo možno na skutočnú kozu“.
 
 
Presný dátum vydania nie je známy, udáva sa iba jar 2014. O konkrétnejšom termíne budú vývojári informovať. Vývojári ďalej tvrdia, že hra bude vyvíjaná, avšak pointa hry zostane rovnaká. Rovnako zostanú zámerne zachované aj vtipné bugy.
 
 
Pridať nový komentár
TOPlist