EN

Kingston uvádza headset HyperX Cloud Revolver

HyperX, divízia spoločnosti Kingston Technology Company, oznámila uvedenie headsetu HyperX Cloud Revolver ako najnovšieho prírastku do produktového radu headsetov Cloud. 

Tento model sa môže pochváliť kvalitou zvukového priestoru na štúdiovej úrovni vďaka smerovým driverom s priemerom 50 mm, ktoré zaisťujú väčšiu hĺbku a šírku zvukového prejavu a tým aj presnejšiu lokalizáciu jeho zdrojov, čo je dôležité pri akčných "strieľačkách" a hrách v otvorenom prostredí. Vyladenie driverov, mechanická konštrukcia prednej akustickej komory, väčšie mušle (náušníky) a otvory pre vyrovnávanie akustického tlaku umožňujú hráčom počuť súperov ostro a z väčšej vzdialenosti, čím nad ním získajú jednoznačnú prevahu. Milovníci hudby zas pri počúvaní svojich obľúbených skladieb ocenia pocit, ako by hudbu počúvali v koncertnej sieni.

Náušníky headsetu HyperX Cloud Revolver sú vyrobené zo značkovej pamäťovej peny a koženky špičkovej kvality, pričom hlavový mostík zaisťuje vynikajúci komfort a kvalitu aj pri dlhých herných súbojoch - rovnako ako u predchádzajúcich modeloch Cloud a Cloud II. Oceľový rám zavesenia náušníkov zaručuje dlhodobú odolnosť, stabilitu a kvalitu. Headset HyperX Cloud Revolver má oddeliteľný mikrofón s funkciou potlačenia okolitého hluku, ktorý ponúka ostrú, čistú a jasnú kvalitu snímaného hlasu a potláča nežiadúce okolité zvuky. Headset je kompatibilný s rôznymi platformami (PC, herné konzoly a mobilné zariadenia) a získal certifikáciu od spoločností TeamSpeak™ a Discord; navyše je kompatibilný s aplikáciami Skype™, Ventrilo, Mumble a RaidCall. Súčasťou balenia je aj ovládač (Audio Control Box) s audio konektormi jack pre pripojenie stereo signálu a mikrofónu na kábli s dĺžkou 2 metre.

Vlastnosti a technické špecifikácie headsetu HyperX Cloud Revolver:

Zvukový obraz štúdiovej kvality: Headset HyperX Cloud Revolver má rozšírený zvukový rozsah, ktorý vytvára väčší a širší obraz pre optimálnu presnosť akustického podania a ponúka výhodu pred súpermi. Svojich protivníkov budete počuť presnejšie a z väčšej vzdialenosti. Vďaka širšiemu zvukovému obrazu je tento headset ideálny pre akčné FPS strieľačky a hry v otvorenom prostredí, pri počúvaní hudby sa naopak budete cítiť ako v koncertnej sieni.

Smerové drivery novej generácie s priemerom 50 mm: Jemne vyladené smerové drivery s priemerom 50 mm sú umiestnené rovnobežne s uchom na vytvorenie čistého a ostrého zvuku s posilnenými basmi. Drivery usmerňujú zvuk dovnútra ucha tak, aby lokalizácia zvukových zdrojov bola čo najpresnejšia.

Značková pamäťová pena HyperX, ktorá získala mnohé ocenenia: Červená pamäťová pena je viditeľná zo zadnej časti náušníkov ako rozlíšenie značky HyperX od konkurencie. Hustá a kvalitnejšia pena vyslúžila HyperX ocenenia za špičkový komfort a kvalitu, pričom súčasne zaisťuje trvalé pohodlie aj pri dlhých herných súbojoch.

Ovládacia krabička s konektormi jack stereo 3,5 mm a mikrofónnym vstupom na 2 m kábla: Headset HyperX Cloud Revolver sa dodáva s ovládačom na dvojmetrovom kábli (Audio Control Box), ktorý má konektory stereo jack a mikrofónny vstup pre PC. Je to ideálne riešenie na pripojenie headsetu ku internej zvukovej karte počítača.

Odolný oceľový rám: Headset HyperX Cloud Revolver má dizajn vytvorený v Nemecku a jeho súčasťou je rám z plnej ocele, ktorý zaisťuje dlhotrvajúcu odolnosť a stabilitu.

Oddeliteľný mikrofón s funkciou potlačenia okolitého hluku: Mikrofón na oddeliteľnom ramienku možno ľahko pripojiť, kedykoľvek budete chcieť hrať hry, alebo ho sňať, keď chcete počúvať hudbu. Má pružnú konštrukciu, ktorá používateľovi umožňuje nastaviť si polohu mikrofónu podľa svojich preferencií.

Kompatibilita s rôznymi platformami: Headset HyperX Cloud Revolver je kompatibilný so zariadeniami na platformách PC, Xbox Onem™1, PS4™, Wii U™, Mac® a Mobile2, takže môžete jeden headset používať pri hraní na PC aj na konzolách.

Certifikácia TeamSpeak: Certifikát TeamSpeak™ potvrdzuje, že zvuk hlasu je čistý a zreteľný s vynikajúcou kvalitou. Počas testovania neboli zistené počuteľné ozveny, okolité hluky alebo skreslenie hlasu. Ďalšie kompatibilné klientské aplikácie pre chatovanie sú napríklad Discord, Skype™, Ventrilo, Mumble a RaidCall.

Špečifikácia:

·         Driver: Dynamický, priemer 50 mm s neodymovými magnetmi.

·         Typ: Circumaurálne (okolo celého ucha), uzavretá zadná časť.

·         Frekvenčný rozsah: 12 Hz – 28.000 Hz

·         Impedancia: 30 Ω

·         Hladina akustického tlaku:104,5 dB SPL/mW na kmitočte 1 kHz

·         Celkové harmonické skreslenie (THD):< 2%

·         Odber energie: menovitý 30 mW, maximálny 500 mW

·         Hmotnosť: 360 gramov

·         Hmotnosť vrátane mikrofónu a kábla: 376 g

·         Dĺžka a typ kábla: Headset (1 m) + Audio Control Box (2 m)

·         Pripojenie: headset –3,5mm jack (4pólový) + Audio Control Box – jacky 3,5 mm stereo a mikrofónny vstup

 

Mikrofón:

·         Typ prevodníkov: Elektretový kondenzátorový mikrofón

·         Smerová charakteristika: Úzko smerový, s funkciou potlačenia okolitého hluku

·         Frekvenčný rozsah: 50 Hz – 18.000 Hz

·         Citlivosť :-40 dBV (0 dB = 1V/Pa, 1 kHz)

Novinka má byť dostupná po 9. máji, záruka je štandardná - 2 roky. Predobjednávky sú možné od zajtra.

Zdroj: TS

Pridať nový komentár
TOPlist