Kedy bude dostupný Huawei P20 a P20 Pro? A koľko bude stáť?

, Autor: Martin Klokner

Mnohí zákazníci sa nevedia dočkať, kedy príde vlajková loď do predaja. Na nedávno predstavené modely P20 a P20 Pro však nebudete musieť dlho čakať.

Spoločnosť Huawei odštartovala 1. apríla predobjednávky oboch smartfónov, ktoré boli minulý týždeň predstavené v Paríži. P20 bude u nás dostupný v čiernej, temne modrej a ružovej farbe, model P20 Pro bude k dispozícii v čiernom a temne modrom variante a tiež v exkluzívnom vyhotovení Twilight.

V predajniach NAY a Planeo Elektro si môžu zákazníci objednať model P20 Pro do 15.4 za 849 eur a model P20 za 669 eur. Ako darček k predobjednávke dostanú ku smartfónu aj fitness náramok Huawei Band 2 Pro. V O2 nájdu zákazníci oba modely v predobjednávkach tiež do 15.4 (P20 za 626 eur, P20 Pro za zatiaľ neurčenú cenu) a k mobilu si odnesú náramok Huawei TalkBand B2 Pro ako darček. Telekom má zatiaľ v ponuke iba model P20 a to za plnú cenu 669 eur, podľa slov operátora zaradia vyšší model (P20 Pro) do ponuky Telekomu neskôr.

Orange ponúka P20 od 4. apríla a P20 Pro od 11. apríla v bežnej ponuke, P20 má cenu 650 eur, P20 Pro 850 eur. Každý zákazník, ktorý si kúpi ktorýkoľvek z týchto modelov u tohto oranžového operátora, získava automaticky zľavu na nákup originálneho príslušenstva Huawei v hodnote 50 eur. Z pomedzidvoch noviniek, predpokladáme, že oveľa viac zaujme väčší a drahší model (Huawei P20 Pro) a to najmä z dôvodu, že prináša ako prvý na svete trojitý fotoaparát Leica.

Zdroj: Huawei, NAY, Planeo, Telekom, Orange, O2

Kľúčové slová
dostupnosť, Huawei, NAY, O2, Orange, Planeo, Telekom
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

A kde máte teda tie ceny???

Doplnene ceny a pridana informacia o dostupnosti v Telekome :)

Poslať nový komentár

TOPlist