Kanadská stránka pre imigráciu padla kvôli panike z výsledku volieb v USA

 
Veľká časť obyvateľov USA nie je spokojná s výsledkami miestnych prezidentských volieb, a ich panické konanie nevydržala kanadská webstránka pre imigráciu.

V Spojených štátoch by to nebolo pravé volebné obdobie, ak by sa neobjavili hrozby občanov o odsťahovaní do Kanady v prípade, že ich kandidát vo voľbách nezvíťazí. Tento rok sa však po prezidentských voľbách v USA rozpútala nevôľa v oveľa väčších rozmeroch. 
 
 
Počas volebnej noci sa objavili informácie o nedostupnosti kanadskej webovej stránky pre imigráciu. Mnoho portálov si robilo žarty, že nespokojní Američania sa chcú vo veľkom sťahovať, keďže bolo čoraz viac jasnejšie, že 45. prezidentom USA sa stane obchodný magnát Donald Trump. Dnes už s istotou vieme, že za výpadkom stránky boli naozaj občania USA. Tieto dohady oficiálne potvrdila samotná Kanada.
 
Štatistiky hovoria, že v jednom momente sa na stránku pokúšalo dostať naraz až 200-tisíc návštevníkov, čo predstavovalo 1 076-percentný nárast v návštevnosti oproti rovnakému dňu týždeň pred volebnou nocou. A viac ako polovica z týchto návštevníkov pochádzala zo Spojených štátov. Pre porovnanie môžeme uviesť, že v akýkoľvek iný bežný deň tvorí prevádzka z USA z celkového počtu len okolo 8,8 – 11,6 percent.
 
Zdroj: thenextweb
 
Komentáre (1)
Robo7
Kanada bude musieť postaviť rovnaký múr ako majú amíci s Mexikom....:-)
Pridať nový komentár
TOPlist