K dispozícii je prvý trailer na najnovší diel Star Wars!

 
Od prvého premietania siedmeho dielu kultovej série Star Wars ubehli len tri mesiace a už sa na YouTube objavila prvá upútavka na najbližší film.

Siedmy diel hviezdnych vojen, ktorý nesie názov Star Wars: The Force Awakens, sa onedlho dostane na pulty predajní v podobe Bluray diskov. Tí, ktorí nemali možnosť vidieť film v kinách a túžia vlastniť kópiu filmu, si budú musieť počkať do 20.apríla, kedy je naplánované vydanie spoločnosťou Magic Box pre náš región.
 
Proces čakania si však môžu fanúšikova série, ale aj ďalší záujemcovia, skrátiť prezretím novej upútavky na decembrové vydanie nového filmu. Spoločnosti Lucasfilm a Disney nenechávajú nič na náhodu a pozornosť sústredia na nový film s názvom Rouge One.
 
Dej filmu sa odohráva ešte pred štvrtou časťou série (New Hope - Nová Nádej) a sleduje skupinu povstalcov, ktorí sa snažia ukradnúť plány na výstavbu pôvodnej Hviezdy Smrti. Vo filme by sa mali objaviť aj spomienky na originálnu trilógiu, čo poteší najmä starších fanúšikov.
 
Film Rouge One je režírovaný Garethom Edwardsom, ktorý v minulosti režíroval snímky Zakázaná zóna (2010), či Gozdilla (2014). Uvedenie do kín je stanovené na 16.decembra 2016. Následne je naplánované pokračovanie celej série na december 2017, kedy do kín zavíta už ôsma časť.
 
 
Zdroj: engadget
 
Pridať nový komentár
TOPlist