EN

Jesenná súťaž o 3 počítačové skrinky...ostávajú už len 3 dni!

Práve dnes (20.10.2017) spúšťame súťaž o tri počítačové skrinky, ktorých recenzie ste si mohli prečítať už dávnejšie na našom portáli pc.sk. Prvá z nich je HTPC skrinka Silverstone Milo ML09 a ďalšie dve sú Fractal Design Focus G a Silentium PC Regnum RG1. Súťaž potrvá do 20.11.2017
 

Skrinky o ktoré súťažíte

Ak si práve staviate nový počítač a jediné čo vám do ukončenia zostavy chýba je skrinka, zbystrite pozornosť. O tieto tri skrinky práve súťažíme.
 

Silverstone Milo ML09

Fractal Design Focus G

 

Silentium PC Regnum RG1

 
Pre zapojenie do súťaže stačí spraviť naozaj málo. Správne odpovedzte na jednoduchú otázku - v ktorom roku bol náš denník založený a hneď budete zaradený do súťaže o jednu zo spomínaných skriniek. Nezabudnite uviesť kontaktný email, na ktorom vás v prípade výhry zastihneme!
 
Zároveň vás touto cestou chceme poprosiť, aby ste nám dali Like na našej FB stránke (ak ste tak doteraz ešte nespravili) a  Follow na našom novom Instragram účte. Ďakujeme!
 
Súťaž potrvá do 20.11.2017 a výhry odošleme víťazom v nasledujúcich dňoch po ich zverejnení na našom webe pc.sk, FB a Instagram stránke.
Do súťaže sa môže zapojiť každý (s výnimkou osôb uvedených v pravidlách súťaže).
 
[node:23401]
 

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže

HWSK, s.r.o.
Južná trieda 37
04001 Košice

 

Podmienky súťaže

Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné správne odpovedať na súťažnú otázku a vyplniť správnu emailovú adresu.

Súťažiaci, ktorí splnili podmienky sú v databáze zoradení vzostupne podľa dátumu a času odoslania údajov. Výhercovia sú losovaní na základe náhodne vygenerovaných čísiel na serveri random.org.

Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov. PC skrinky sa budú zasielať len na územie Slovenskej a Českej republiky.

 

Termín súťaže

Súťaž potrvá v termíne od 20. októbra 2017 do 20. novembra 2017. Výhercovia budú zverejnení 22.novembra 2017.

Súhlas s použitím osobných údajov

Vyplenením a odoslaním súťažného formulára súťažiaci súhlasí s tým, že údaje, ktoré poskytol (v tomto prípade email) môžu byť použité pre účely ponuky tovaru alebo služieb.

 

Komentáre (7)
lacikaboss
a kam to mam poslat?
Lukáš Lancz
Mali sme tam malu chybu, uz by ste mali vidiet sutazny formular. Dik za upozornenie
shajek
stale nevidim ten formular
Lukáš Lancz
Sutaz trvala do 20.11, takze formular po tomto case uz vidiet nie je
kramer.
Ide o to či sa do toho berie aj vznik pretaktovanie.sk či len čisto ak to už prešlo do pc.sk
Lukáš Lancz
Napoveda na FB page ;)
Ceky
cize informacia o roku tu? https://www.facebook.com/pg/wwwPCsk/about/?ref=page_internal
Pridať nový komentár
TOPlist