Jamie Oliver prináša aplikáciu s kuchárskymi receptami

 
Ak patríte k milovníkom kvalitných a chutných jedál, určite by ste mali vyskúšať novú aplikáciu z dielne slávneho kuchára Jamie Olivera.

Britský šéfkuchár môže opäť raz vdýchnuť čerstvý vietor do vašej kuchyne, tentoraz však nie z prostredia televízneho seriálu, ale mobilnej aplikácie. Aplikácia momentálne obsahuje databázu 561 receptov, tá sa však bude každý pondelok rozrastať o nové tipy, vrátane sezónnych pokrmov.
 
Pri každom recepte je písaná doba prípravy jedla ako aj počet osôb, pre ktoré je porcia určená. Samozrejmosťou je zoznam potrebných ingrediencií a vývojári dokonca pridali k receptom aj zoznam kuchynských potrieb, ktoré sú nevyhnutné na prípravu jedla.
 
 
Aby ste mohli variť pomocou tejto aplikácie, nemusíte patriť medzi skúsených kuchárov. Každý recept obsahuje návod krok po kroku, čo by malo pomôcť zvládnuť všetky nástrahy ktoré sa počas varenia vyskytnú. 
 
Aplikácia v bezplatnej podobe ponúka širokú paletu receptov, ktorá by mala záujemcom vystačiť na pomerne dlhú dobu. Pre gurmánov je však pripravené aj predplatné, a za sumu 5,99€ budú mať exkluzívny prístup k úplne všetkým receptom, ktoré budú pridané.
 
Jamie Oliver prináša varenie na tej najvyššej úrovni s informáciami, vďaka ktorým budú výsledné pokrmy naozaj vynikajúce. Či už hľadáte inšpiráciu pre chutný a rýchly obed, alebo pre veľkú rodinnú oslavu, určite nebudete sklamaní. Aplikácia je dostupná exkluzívne na App Store pre iPhone a iPad od verzie iOS 7.1 a vyššie.
 
Zdroj: phonearena
 
Pridať nový komentár
TOPlist