Jachta Steva Jobsa dokončená

Ikonický zakladateľ spoločnosti Apple pracoval aj na projekte vlastnej lode. Po roku od jeho smrti je dokončená [VIDEO].

V holandskom meste Aalsmeer je možné v týchto dňoch okrem iných vidieť aj jachtu Venus, ktorú pomáhal navrhovať a dizajnovať dnes už nebohý Steve Jobs. Tvary lode ako aj jej vzhľad sa nesú v podobnom duchu, ako predajne spoločnosti Apple - minimalistický dizajn, čisté línie, sklo a veľa priestoru. Plavidlo má mať dĺžku okolo 80 metrov, kapitánsky mostík je vybavený samozrejme produktmi Apple - v tomto prípade 27-palcovými počítačmi iMac. Výrobky z dielne Apple dostali aj pracovníci, ktorí sa podieľali na stavbe jachty - každý z nich dostal hudobný prehrávač iPod Shuffle s poďakovaním od rodiny Jobsovcov.

Zdroj: The Verge

Komentáre (12)
snap
strecha prvej paluby vyzerá ako iphone a strecha druhej paluby ako ipad :) ...este aj konektory to ma naspodku :)
Richard_12
Už sa na nej neprevezie.
Axel005
nikdy nevies :)
AmOK
"Výrobky z dielne Apple dostali aj pracovníci, ktorí sa podieľali na stavbe jachty - každý z nich dostal hudobný prehrávač iPod Shuffle s poďakovaním od rodiny Jobsovcov." To bola asi konecna premia, ako ich poznam. Nevykrvacali financne? Lebo to tu jachticku muselo riadne "predrazit"... Ja by som im asi povedal, nech si ho strcia do iRiti a ten dakovny list nech pouziju po velkej potrebe. Uz mi to hlupe, medialne sialenstvo okolo Apple dost brnka na nervy! Ak budu o mesiac vsade spravy, ze mu z tej jachty spravia Mauzoleum, tak ma to vobec neprekvapi. Kam sa hrabe Lenin.. :-D
insomniac
súhlas. najkrajšie je na tom, ako sa všetci ešte snažia z jeho mena vytrieskať čo to dá, viď (aj naše) spravodaje
Broslowski
Spravodaje len informujú o tom, čo je aktuálne :)
insomniac
nepochybne
Ondro1
Nebojsa, nevykrvácali... Určite im to strhli z platu.
m2fizy
Mna by skor zaujimalo cim bude pohanana ... ci benzin, nafta, ropa, uhlie alebo dokonca jadrovy reaktor ??? No ale podla vizii Jobsa by to mala byt "zelena energia" ... takze ten jadrovy reaktor by nebol az tak odveci :D.
insomniac
no predsa iPalivom ... alebo jablkami
AmOK
http://s.topkontakt.cz/images/img_product/original/04350/04350608_foto__669f09ee11.jpg ;-D
AnnamariaKaucher
Oh my goodness! an incredible article dude. Thanks Nonetheless I'm experiencing difficulty with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anybody getting an identical rss downside? Anybody who is aware of kindly respond. Thnkx
Pridať nový komentár
TOPlist