Internetová televízia Skylink Live TV dostáva vylepšenia, na čo sa tešiť?

 
Prevádzkovateľ platformy Skylink predstavuje inovovanú podobu svojej internetovej televíznej služby Skylink Live TV. Prináša viac obsahu a nové funkcie.

Od prvého májového týždňa majú zákazníci Skylinku k dispozícii výrazne vylepšenú službu Skylink Live TV. V ponuke je po novom až 41 programov, ktoré sú okrem klasickej televíznej obrazovky dostupné aj na smartfónoch, tabletoch a počítačoch. Pre mobilné zariadenia je k dispozícii aplikácia vo verzii pre iOS aj Android. Na počítačoch je možné službu využiť na adrese livetv.skylink.sk.
 
Novinkou je predĺženie možnosti spätného prehrávania z 24 hodín na 7 dní. Navyše pribudla aj možnosť spustenia práve vysielaného programu od jeho začiatku. Bola pridaná videotéka s desiatkami vybraných titulov zdarma, ktorá dopĺňa ponuku videopožičovne Banaxi.
 
Z aktuálne zaradených 41 programov majú všetci zákazníci Skylinku možnosť do konca mája sledovať tie, ktoré sú súčasťou ich programového balíčka. Od 1. júna sa služba Skylink Live TV stane bezplatnou súčasťou základných balíčkov Smart, Flexi 7, Multi, HD Plus, Kombi, Multi HD a Komplet. Zákazníci s balíčkom Digital budú mať naďalej zadarmo prístup do videotéky, v prípade, že prejdú na niektorý z vyšších balíčkov.
 
Službu Skylink Live TV je možné jednoduchým spôsobom aktivovať v Zákazníckej zóne Skylink po zadaní čísla satelitnej dekódovacej karty. Po úspešnej aktivácii sú zobrazené prístupové údaje, ktoré zákazník použije pre prihlásenie do mobilnej alebo webovej aplikácie.
 
Zdroj: Skylink
 
Pridať nový komentár
TOPlist