EN

Inteligentný vysávač Dreame W10 so samočistiacim mopom v predpredaji a rovno so zľavou.

Inteligentné vysávače sú súčasťou takmer každej domácnosti a využitie si našli ako aj na vysávanie tak aj na mopovanie. Práve mopovanie je takou základnou funkciou vysávača nakoľko mop počas umývania/vysávania len utiera špinu bez nejakého čistenia. Lenže Dreame prišiel s novinkou, ktorá posúva mopovanie na úplne inú úroveň.

Inou úrovňou, máme na mysli samočistiace mopovacie handričky, ktoré sa čistia aj počas vysávania/mopovaní a po skončení umývania sa dokonca vysušia. Aby sa neustále umývalo čistou vodou, základňa Dreame W10 má v sebe 2 nádržky na vodu - jednu na čistú, druhú na špinavú vodu. Obe majú objem 4 litre. Vysávač má navyše tvar písmena D vďaka čomu dokáže lepšie pozbierať špinu pri stenách.

Cena Dreame W10 je v predpredaji stanovená na 889,99 eur s tým, že si ju viete znížiť až na finálnych 814,99 eur. Dreame W10 sa posiela zo Španielskeho veľkoskladu.

K tejto zľave sa dopracujete nasledovne:

1. Predobjednajte si Dreame W10, zaplaťte 30 eur vopred (aplikovaná bude zľava vo výške 70 eur)

2. Zaplaťte zvyšnú sumu a použite kód GBDM5 pre ďalšiu zľavu 5 eur

3. Finálna cena 814,99 eur

 

 

Vysávač ponúka jeden z najvýkonnejších motorov na trhu so sacou silou 4000Pa pre vysávanie a pre umývanie zase rotáciu mopov pri rýchlosti 180 otáčok za sekundu. Ako sme spomínali vyššie, mopovacie handričky sa čistia priebežne počas vysávania/umývania (ak sú príliš znečistené) a po každom ukončenom cykle vysávania. Aby sa na handričkách nevytvárali baktérie, po ukončenom cykle príde k ich vysušeniu.

Dreame W10 sa hodí aj do väčších domov, nakoľko batéria s kapacitou 6400mAh vystačí na 300m2 plochy a na presnú navigáciu využíva LiDAR senzor so SLAM algoritmom. Cez aplikáciu si viete zvoliť, či chcete byt/dom povysávať, iba mopovať alebo oboje dokopy.

 

Inzercia

TOPlist