Inteligentné vysávače a umývač okien za skvelé ceny

, Autor: Lukáš Lancz
Poznáte to, času máme málo, deň čo deň si každý z nás snaží ušetriť nejaký ten extra čas pre svoje hobby, deti, či svoju drahú polovičku. Prečo si neušetriť nejaký čas rôznymi pomocníkmi do domácnosti a netráviť zbytočne čas vysávaním, či umývaním okien?
 
Nemôžeme začať ničím iným ako vysávačom Xiaomi Vacuum cleaner, ktorý patrí medzi naše obľúbené gadgety a inteligentné vysávače. Ak sa pýtate prečo, môžete si prečítať našu recenziu. Teraz s kupónom IT$APXMN môžete mať tento vysávač za skvelú cenu 241 eur!. Za túto sumu dostanete jeden z najlepších vysávačov na trhu, ktorý bez problémov tromfne aj vysávače za 800 eur. Ak zvolíte dopravu EU priority line vyhnete sa plateniu dotatočného cla.
 
 
Okrem skenovania svojho okolia, ponúka tento vysávač takmer dokonalé povysávanie vďaka využívaniu Z-tkového vzoru vysávania - tým pokryje celú plochu na ktorej aktuálne vysávač pracuje.
 
 
Ak hľadáte lacnejšiu variantu, skúsiť môžete vysávač ILIFE V5 alebo ILIFE V5s Pro, ktorý dokáže umývať aj podlahu. Druhý spomínaný sme u nás mali na test a jeho recenziu si môžete prečítať tu. „Obyčajná“ V5tka stojí aktuálne 108 eur, V5s Pro o niečo viac – 148 eur. Prvý menovaný sa dá kúpiť z českého veľkoskladu a doručený bude behom pár dní.
 
ILIFE V5 a V5s Pro
 
 
 
Ešte lacnejšiu variantu ponúka rovnaký výrobca so svojím modelom ILIFE V1, ktorý stojí 89 eur, ponúka vysávanie pomocou dvoch rotačných kefiek a výdrž batérie sa pohybuje na úrovni 70 až 90 minút.
 
Podlaha vyčistená a čo okná? Spoločnosť Alfawise má riešenie aj na tento „problém“. Automatický čistič okien Alfawise S60. Cena tohto pomocníka je 136 eur. Čistič dokáže na jedno nabitie umývať okno po dobu 30 minút. Aby bolo okno naozaj čisté umýva ho Ztkovým vzorom. Recenziu Alfawise S60 si môžete prečítať tu.
 
 
 
 
Inzercia
Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Dobri pomocnici.

Poslať nový komentár

TOPlist