Instagram už podporuje používanie viacerých účtov naraz

 
Po niekoľkých mesiacoch testovania sa Instagram rozhodol oficiálne vydať aktualizáciu aplikácie, ktorá podporuje používanie viacerých účtov naraz z jedného zariadenia.

Po novom tak môžu užívatelia a spoločnosti, ktoré disponujú viacerými účtami prepojiť až 5 profilov. Prepojenie účtov je možné vykonať cez nastavenia profilu, odkiaľ bude následne umožnené jednoducho prepínať medzi rôznymi profilmi. 
 
Prostredie aplikácie bolo takisto rozšírené o niekoľko vizuálnych podnetov, ktorých úlohou je upozorniť používateľa, na akom profile momentálne pracuje. Aplikácia po novej aktualizácii podporuje aj oznámenia, takzvané push notifikácie, pre všetky prepojené účty. Samozrejme len za podmienky, že používateľ povolil aplikácii posielať tento druh upozornení. 
 
 
Vývojári nezabudli ani na možnosť odhlásenia. Používateľ sa môže odhlásiť z konkrétnych profilov samostatne, prípadne využiť možnosť odhlásenia zo všetkých účtov naraz. Všetky tieto úkony je možné vykonať jednoducho na pár kliknutí. Používatelia s viacerými účtami a veľkou aktivitou na sociálnych sieťach sa tejto aktualizácii určite potešia.
 
Na využívanie najnovších funkcií je potrebné aktualizovať aplikáciu na verziu 7.15, ktorá je dostupná od včera pre zariadenia s operačným systémom Android aj iOS.
 
Zdroj: thenextweb
 
Pridať nový komentár
TOPlist