EN

Instagram testuje funkciu zverejnenia príspevkov prostredníctvom webového prehliadača

Instagram testuje novú funkciu, ktorá používateľom umožní zverejňovať fotografie priamo z počítačov, čo je veľmi žiadaná funkcia, ktorá momentálne vo webovej verzii aplikácie Instagram chýba.

Matt Navarra, konzultant pre sociálne médiá, si túto funkciu všimol vo štvrtok a zverejnil snímky obrazovky na sociálnej platforme Twitter. Snímky obrazovky ukazujú, že táto funkcia umožní používateľom označiť miesto, pridať alternatívny text, použiť filtre a upravovať fotografie priamo z počítača, čo bolo zatiaľ možné spraviť iba z mobilnej aplikácie.

„Vieme, že veľa ľudí pristupuje k Instagramu zo svojho počítača. Aby sme túto skúsenosť vylepšili, teraz testujeme možnosť vytvorenia Feed príspevku na Instagrame prostredníctvom ich desktopového prehliadača,“ uviedla hovorkyňa spoločnosti Facebook Christine Pai.

Táto funkcia zatiaľ nie je k dispozícii pre všetkých, aj keď Navarra predpovedal, že rozhodnutie Instagramu potenciálne pridať zverejňovanie na plochu je súčasťou väčšieho plánu konkurovať platformám ako TikTok alebo YouTube.

 

Zdroje: Twitter, Bloomberg

Pridať nový komentár
TOPlist