i-Flash Drive - USB pre iPhone a iPad

To, o čom tajne snívali užívatelia zariadení od Apple sa zhmotnilo do reálnej podoby.

Za najnovším počinom firmy Photofast sa skrýva inovatívne zariadenie, ktoré výrazne uľahčuje prenos filmov, hudby a iných dát medzi PC a zariadeniami Apple bežiacimi na systéme iOS 5.

Poďme sa trošku bližšie pozrieť na i-Flash Drive. Zariadenie je vybavené USB konektormi a súčasne aj dock konektormi pre Apple zariadenia. V celku jednoducho vybavené zariadenie nám umožňuje výmenu súborov medzi všetkými zariadeniami s logom nahryznutého jablka ako sú iPhone, iPad a iPod Touch bežiacimi už na spomínanom systéme iOS 5 a operačnými systémami MS Windows a OS X. To všetko vďaka bezplatnej „user friendly“ aplikácii v slovenskom jazyku. Podpora funkcie „Otvor v...“ umožňuje import mnohých súborov a dokumentov zo zariadenia Apple bezprostredne do nosiča dát. I-Flash poslúži aj ako USB kľúč k zariadeniu Apple umožňujúc tvorbu zálohy kontaktov a ich export do univerzálneho formátu v Card.

Svojimi rozmermi a hmotnosťou sa dá prirovnať k malému mp3 prehrávaču. Je dostupný v troch verziách 8GB, 16GB a 32GB. Vlastní certifikát Made for iPad, iPhone, uďeľovaný firmou Apple výrobkom, ktoré spĺňajú jej prísne kvalitatívne normy. Na základe kontraktu podpísaného na začiatku tohto roku zostala firma Wilk Elektronik autorizovaným distribútorom I-Flash. Distribútor I-Flash na slovenskom trhu je SWP.


Komentáre (3)
OVERLORD
keby na ovladanie "i" veci netrebalo ten spomaleny iTunes(mam Win) tak by to bolo ovela jednoduchsie...ale podla mna to nema velku uzitocnost ...predsa fotky sa uz ukladaju do Cloudu od Apple...aj kontakty atd...
mano8
a zapytaju za to horibilnu cenu !
passco
Raz som omylom zablúdil do apple doplnkov a videl že USB kábel stojí okolo 16 eur musel som sa s chuti zasmiať :D Najviac ma pobavilo ze nemenovany čajnáci predávajú ten istý kábel za 2 doláre :) Toto bude to isté .. flash o cene 70 eur za 4 GB
Pridať nový komentár
TOPlist