EN

HyperX predstavuje Predator DDR4 s IR snímačmi pre lepšiu RGB synchronizáciu

Spoločnosť HyperX oznámila, že navrhla infračervené komunikačné kanály do každého z ich nových modulov DDR4 RGB HyperX Predator, ktoré umožnia synchronizáciu viacerých modulov v osvetlení LED.

HyperX navrhla IR komunikačné kanály pre každý pamäťový modul, čo umožňuje synchronizovať LED podsvietenie pre viac modulov a vytvárať farby a vzory. Technológia je riadená priamo zo základnej dosky a ponúka bohatší zážitok z funkcie pamäťových modulov vďaka RGB podsvieteniu pre herné, pretaktované počítače a systémy, ktoré si ľudia stavajú sami.

Okrem riadenia RGB podsvietenie pomocou IR technológie podporujú moduly viacnásobné profily s definíciami podsvietenia, ak sa pripojí do základných dosiek s kompatibilným softvérom pre riadenie RGB podsvietenie. Divízia spolupracuje s výrobcami základných dosiek a ich riadiacimi softvérmi ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion a MSI Mystic Light Sync.

Do budúcnosti by sa mali rozšíriť o počítačové skrinky, ako napr. In-Win, ktorí tiež vytvárajú funkcie na podporu RGB podsvietenie a jeho riadenie. Cena predstavených pamätí zatiaľ nebola stanovená. Predpokladá sa, že HyperX Predator DDR4 RGB RAM budú k dispozícii v druhom štvrťroku tohto roka.

Zdroj: Anandtech

Pridať nový komentár
TOPlist