Hudobník Akon sa dostal do vedenia technologickej firmy

 
Americký R&B hudobník Akon bol nedávno vymenovaný šéfdizajnérom technologickej spoločnosti Royole.

Zdá sa, že 43-ročnému spevákovi sa málilo byť len známym menom v hudobnom priemysle, a preto sa rozhodol prijať zaujímavú ponuku zo sveta technológií. V novom zamestnaní bude spolupracovať s ostatnými vedúcimi pracovníkmi spoločnosti Royole na pripravovaných produktoch, medzi ktoré patrí aj Moon – prenosné 3D virtuálne divadlo, ktoré by malo byť doplnené o slúchadlá potlačujúce šum.
 
„Momentálne mám rôzne nápady, ktoré sa môžu na prvý pohľad zdať príliš nereálne, no len do momentu, kým nebudete mať v rukách hmatateľný dôkaz. Spoločnosť Royole má všetko na to, aby sa tieto vízie stali realitou, preto sa tak veľmi teším čo prinesie budúcnosť.“ povedal Akon vo svojom vyhlásení.
 
 
Americký hudobník sa ďalej vyjadril, že je veľmi nadšený z toho, že môže spolupracovať s výkonným riaditeľom spoločnosti Royole, ktorým je Bill Liu. Podľa Akona by mala byť budúcnosť jediným zameraním, keďže dnešok trvá len krátko a čoskoro je tu nový deň, ktorý prináša opäť nové veci.
 
Firma Royole sa zaoberá najmä vyrábaním flexibilných elektronických informačných panelov s využitím patentovanej technológie. Svoj výrobný závod má spoločnosť postavený v čínskom meste Šen-Čen.
 
 
Pridať nový komentár
TOPlist