Huawei P30 Pro získal ocenenie TIPA

Huawei P30 Pro získal prestížne ocenenie TIPA ako najlepší foto smartfón. Ocenenie TIPA pritom Huawei s P sériou vyhral už tretí rok po sebe. Je tak vidieť, že Huawei-u sa zameranie na fotoaparát oplatilo.

„Huawei sa už niekoľko rokov zameriava na maximálny zážitok z fotografovania. Radi by sme poďakovali TIPA za ocenenie našej najnovšej vlajkovej lode. Huawei P30 Pro, vybavený štvoricou objektívov, prepisuje pravidlá fotografovania. Vďaka množstvu inovácií - vrátane revolučného poľa farebných filtrov RYYB či extrémneho päťnásobného optického zoomu - nový top model posúva limity toho, čo je možné zachytiť smartfónom. Tieto pokročilé technológie dávajú používateľom väčšiu slobodu a podnecujú k zachyteniu najzaujímavejších momentov ich života“ povedal Changzhi Li, viceprezident mobilnej divízie Huawei Consumer Business Group.

Asociácia TIPA združuje celkom 28 popredných fotografických časopisov z 15 krajín na piatich kontinentoch a tiež spolupracuje s CJPC (Camera Journal Press Club), ktorý zahŕňa 11 najlepších fotografických časopisov v Japonsku. TIPA Awards sú považované za najvýznamnejšie ocenenie fotografickej techniky na trhoch po celom svete.

Zdroj: TIPA, Huawei

Pridať nový komentár
TOPlist