Hry na Xbox 360 sa dajú kúpiť pre novšiu konzolu Xbox One

, Autor: kupcik
 
Herná konzola od spoločnosti Microsoft, Xbox One, dostala včera systémovú aktualizáciu, vďaka ktorej dostanú používatelia priamy prístup na nákup hier určených pre Xbox 360.

Pred včerajšou aktualizáciou bolo takmer nemožné na Xbox One vyhľadať a stiahnuť hry určené pre Xbox 360. Teraz sa objavia v ponuke konzoly na viditeľnom mieste, a používateľ nebude musieť dlhé minúty beznádejne hľadať. Konečne tak bude naplno využitá spätná kompatibilita, ktorú Microsoft uviedol 12. novembra minulého roku.
 
 
S aktualizáciou prichádzajú aj ďalšie menšie vylepšenia. Dostupná je aj funkcia Party Chat, ktorú hráči využijú najmä pri vysielaní cez Twitch. Party Chat podporuje až 16 účastníkov naraz, takže skupinové hry dostanú ďalší zaujímavý rozmer. Predĺžil sa aj čas na nahrávanie záznamu, používatelia môžu po novom nastaviť dĺžku záznamu od 15 sekúnd až po 5 minút.
 
Vývojári takisto zapracovali na žiadostiach od používateľov ohľadom správania sa analógových páčiek na bezdrôtovom ovládači Xbox Elite. Problémy boli zaznamenávané najmä pri diagonálnych pohyboch, kedy ovládač nevyhodnocoval situáciu správne. Po aktualizácii sa bude používať nová metóda na prepočet aktuálnej polohy, čo by malo zabezpečiť dokonalý herný zážitok podľa hráčových predstáv.
 
Zdroj: engadget
 
Kľúčové slová
aktualizácia, herné konzoly, Xbox, Xbox 360, Xbox One
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist