Hra StarCraft bola uvoľnená a je dostupná úplne zadarmo

, Autor: Ján Kisty

StarCraft je z von z BETY. Vychádza ako plnohodnotná hra s podporou multiplayeru. Zabudneme na Warcraft 3 či StarCraft II?

Hra StarCraft I a rozšírenie (datadisk) Brood War sú teraz dostupné úplne zadarmo s podporou LAN, širokouhlej obrazovky či online multiplayeru. Hru si môžete stiahnuť priamo na stránke Blizzard, alebo priamo na týchto linkoch: PCMac verzia. StarCraft je prvá veľká hra od Blizzardu, ktorá bola po 19 rokoch uvoľnená a aktualizovaná na F2P. Na rozdiel od nových hier, hra neobsahuje žiadne in-game poplatky. Hra na disku vyžaduje až 1.6 GB priestoru.

Posledný patch 1.18 upravuje napríklad gameplay, LAN, podporu Windows 8, 8.1 a 10 alebo anticheat mód, či doplňuje podporu UTF-8 a UPnP. Kompletné zmeny sú uvedené na stránke.

Okrem toho ako asi viete, sa chystá HD verzia pôvodného StarCraftu, tzv. REMASTERED edícia. Tá zadarmo zrejme nebude. Dočká sa takéhoto uvoľnenia aj niektorý WarCraft? Určite by WarCraft 3 potešil viacerých priaznivcov, ak už Blizzard neplánuje štvrté pokračovanie.

Zdroj: eletronicbeats.com, Blizzard

 

Kľúčové slová
Starcraft, Starcraft 2
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist