Hra Saints Row 2 je posledné hodiny dostupná zadarmo

Pripomíname. Výborná open-world strieľačka Saints Row 2 je posledné hodiny dostupná úplne zadarmo. Musíte si len pohnúť.

Stiahnuť si ju možno priamo na Steame, stačí dať hru inštalovať a následne bude vám pridaná do knižnice. Druhou možnosťou je použiť známy portál GOG. V tomto prípade sa musíte prihlásiť do svojho účtu a kliknúť na: „Get it here“.  Akcia konči o 12:00 tak si určite "pohnite".

Hra je druhým pokračovaním série. Saints Row 2 vás zavedie do plne otvoreného mesta Stilwater. Hra pôvodne v roku 2008 vyšla na konzoly PS3 a XBOX 360, ďalší rok už bola vydaná pre PC. Niektoré redakcie jej dali slušné hodnotenia. Hra sa po niektorých stránkach podobá na sériu Grand Theft Auto, avšak je viac založená na humore. PC verzia trpela na technické problémy, tie boli ale časom zredukované. Hra podporuje napríklad aj kooperatívny multiplayer. V hre nájdete množstvo dopravnej techniky - od motocyklov, cez lode až po lietadlá a helikoptéry.

Zvýhodnené je aj 4. pokračovanie série. Teraz si hru môžete zakúpiť za 4,99€

Zdroj: steam

Komentáre (1)
And That's The…
hru mam stiahlu aj 3 a 4 nic moc a preco by som sa mal spoliehat ci to je zadara alebo ne ked net to zabezpeci aby to bolo zadara na co by bol net keby clovek netahal hry porno filmy seriale?
Pridať nový komentár
TOPlist