Hra New World od Amazonu má byť zodpovedná za zničenie niekoľko RTX 3090

Viacero používateľov má problémy s novou MMORPG od Amazonu s názvom New World. Hra je momentálne v uzavretej beta verzii a má byť zodpovedná za zničenie niekoľko grafických kariet NVIDIA GeForce RTX 3090. Najviac problémová sa zdá byť konkrétne karta od spoločnosti EVGA.

Ostatné modely kariet však tiež vykazujú 100% záťaž a vysoké teploty v hlavnom menu a pri načítavaní. Očividne vývojári nijak neobmedzili maximálny počet renderovaných snímkov za sekundu.

Na diskusnom fóre k hre sa objavili sťažnosti od viacerých používateľov s rovnakým problémom. Sťažujú sa na vysoké teploty GPU, ktoré predtým v iných hrách nezaznamenali. 

Pomôcť by aktuálne mohlo nastavenie maximálneho počtu snímkov za sekundu na 60, avšak najistejšie je počkať, kým sa vývojári k tomuto problému vyjadria. New World je aktuálne dostupný na predobjednanie a jeho vydanie je naplánované na 31. august. Je zvláštne, že hra obsahuje takúto závažnú chybu len mesiac pred vydaním a snáď sa tento pomerne závažný problém čoskoro vyrieši. 

AKTUALIZÁCIA: Vývojári uisťujú hráčov, že hra je bezpečná. Vydajú však patch, ktorý obmedzí počet snímkov za sekundu v menu.

Zdroje: Videocardz, TechSpot

Pridať nový komentár
TOPlist