HP predstavilo na veľtrhu CES novinky pre hráčov

HP odhalilo na tohtoročnom veľtrhu spotrebnej elektroniky CES novú generáciu osobných počítačov, ako je konvertibilné zariadenie 2v1, ale aj veľkoformátový herný monitor.

Každoročne sa koná veľtrh spotrebnej elektroniky vo Vegas a to je tiež príležitosť pre výrobcov ukázať sa čo zaujímavé pripravili na najbližšie obdobie. HP, podobne ako aj ostatní výrobcovia, predstavuje novinky v svojom portfóliu. Ide napríklad o konvertibilný počítač HP Spectre X360 15, ktorý ponúkne väčší výpočtový výkon aj samostatnú grafiku.

Základom je ôsma generácia procesora Intel Core i7 s grafikou Radeon RX Vega M, pričom výrobca deklaruje výdrž 12 hodín a zároveň aj technológiu rýchlonabíjania Fast Charge. Notebook ponúkne hliníkové šasi s tenkým hranatým profilom vyrábané na CNC strojoch. Dostupný bude v matnej tmavej, šedo-striebornej farbe s medenými prvkami. HP Spectre x360 15 by mal byť na Slovensku dostupný na konci februára za cenu začínajúcu od 1599 eur.

Z predstavených produktov nás zaujal aj veľkoformátový herný monitor Omen X 65 s technológiou NVIDIA G-SYNC. Ako už z názvu vyplýva, ponúkne 65“ uhlopriečku s veľmi jemným 4K (Ultra HD) rozlíšením (3840×2160) a pomerom strán 16:9, pričom displej má obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Vhod príde teda pre hráčov, najmä tých, ktorí vlastnia grafické karty GeForce a využijú technológiu NVIDIA G-SYNC. Pre úplnosť dodávame, že veľkoformátový herný displej by mal byť dostupný na jeseň 2018, cena zatiaľ nie je známa.

Zdroj: HP

Pridať nový komentár
TOPlist