Honor uvádza na náš trh nové smart hodinky MagicWatch 2

Honor uviedol na trh nové smart hodinky MagicWatch 2, ktoré ponúknu 14 dennú výdrž, funkcie na monitorovanie fitness a zdravia, prispôsobiteľným ciferníkom a štyrom druhom remienkov, pričom ich cena je stanovená na za 199 eur.

Výhodou je, že smart hodinky podporujú 15 režimov cvičenia vrátane 8 outdoorových a 7 indoorových športov, od behu vonku, turistiky, bicyklovania či triatlonu až po plávanie vo vnútornom bazéne, voľný tréning či cvičenie na veslovacom trenažéri. Ďalej podporujú 13 profesionálnych indoorových a outdoorových bežeckých trás od začiatočníka až po pokročilú úroveň. Či už práve začína používateľ s behom, alebo naopak už je skúsený bežec, ktorý chce dosiahnuť viac, hodinky môžu ponúknuť trasy a motiváciu na dosiahnutie cieľov.

Hodinky sú taktiež vybavené smart spoločníkom, ktorý v reálnom čase ponúka rady na zlepšenie vášho výkonu počas cvičenia.Medzi ďalšie funkcie patrí monitoring zdravia spojením troch technológií, ktoré prinášajú odporúčania na zlepšenie zdravotného stavu v reálnom čase a informácie, ktoré majú používateľom pomôcť žiť zdravšie a zlepšiť kvalitu ich života v rôznych aspektoch. Vďaka Huawei TruSleep 2.0 technológii dokážu hodinky odsledovať a diagnostikovať 6 bežných typov porúch spánku a zároveň poskytnúť viac než 200 odporúčaní na zlepšenie kvality spánku, alebo tiež odmerať úroveň stresu.

Smart hodinky vďaka Bluetooth umožňujú uskutočňovať a prijímať hovory prostredníctvom slúchadiel alebo vstavaného reproduktoru a mikrofónu aj zo vzdialenosti 50 metrov od telefónu. Na displeji sa taktiež po prepojení s telefónom zobrazia upozornenia z SMS správ, e-mailov či kalendára. Pre jednoduchý prístup sú k dispozícii aj vstavané aplikácie vrátane počasia, budíka, časovača, nájdenia vášho telefónu a mnoho iných. Je tu tiež 4GB interné úložisko, z čoho 2GB môžu byť využité na ukladanie hudby. K dispozícii sú pritom dve verzie, 46 mm a 42 mm.

Zdroj: Honor

Pridať nový komentár
TOPlist