Honor predstavuje svoj prémiový smartfón - Honor Magic4 Pro

Honor má v rámci predstavenia aj špeciálnu akciu.

V týchto dňoch štartuje predaj prémiového smartfónu Honor Magic4 Pro, ktorý zaujme svojim výkonom, ale aj fotoaparátmi. V rámci predstavenia spoločnosť Honor spúšťa aj špeciálnu akciu, kedy ku kúpe nového smartfónu dostanete zadarmo notebook - Honor Magickbook X15. Novinku si momentálne môžete kúpiť špeciálne u mobilného operátora Orange.

Prémiový smartfón Honor Magic4 Pro je vybavený procesorom Qualcomm Snapdragon 8 gen 1, ktorému sekunduje 8 GB RAM a 256 GB vnútorné úložisko. Novinka je osadená 6,81 palcovým OLED displejom s podporou HRD10+, ktorý je certifikovaný IMAX Enhanced s podporou zmeny obnovovacej frekvencie zobrazovania od 1 Hz do 120 Hz. Budúcich majiteľov smartfónu poteší aj certifikácia IP68. Milovníci mobilnej fotografie sa môžu tešiť na 50 Mpix hlavný fotoaparát, 50 Mpix ultraširoký fotoaparát a 64 Mpix teleskopický fotoaparát s 3,5 optickým zoomom. Okrem toho výbavu fotoaparátov dopĺňa senzor proti blikaniu a 8x8 dTOF laserový senzor.

Predný fotoaparát má rozlíšenie 12 Mpix, ktorému sekunduje 3D senzor pre snímanie hĺbky. Zariadenie je osadené 4 500 mAh batériou s podporou rýchleho 100 W nabíjania. Výrobcovi sa podarilo dosiahnuť podobný údaj pri bezdrôtovom nabíjaní. Honor Magic4 Pro používa operačný systém Android 12 s nadstavbou MagicUI 6.0.

Zdroj: Tlačová správa,

Pridať nový komentár
TOPlist