Herný telefón Xiaomi Black Shark za skvelé ceny!

Radi si zahráte najnovšie dostupné hry na Android no niekedy vás brzdí obyčajný hardvér, či prehrievanie telefónu? Chýba vám gaming mód alebo fyzický joystick s ktorým by sa vám lepšie hralo? 

Xiaomi Black Shark je potom telefón presne pre vás. 5.99" displej s pomerom strán 18:9 s možnosťou DCI-P3 farebného profilu, či najrýchlejší procesor súčasnosti - Snapdragon 845 doplnený o 6 alebo 8GB RAM a 4000mAh batériou - nie len to sa postará o skvelý herný zážitok. Špecialitou je akési vodné chladenie, ktoré ochladí rovnaký procesor lepšie o 8 stupňov vďaka čomu beží procesor na maximálnu frekvenciu o 70% častejšie. Teraz si môžete v akcii Gearbestu kúpiť telefón Black Shark za skvelé ceny.

Tu však výbava Black Shark nekončí...Nezávislý procesor Pixelworks zabezpečí lepšie podanie farieb a obrazu bez tzv. ghostingu a špeciálny mikrofón zase zabezpečí čistejšiu komunikáciu s vašimi spoluhráčmi pri online hrách. O nerušenú zábavu pri hraní sa zase postará softvérové vylepšenie Dock, ktoré vám dovolí zmeniť niektoré nastavenia telefónu priamo počas hrania. Hardvérové tlačidlo SHARK zapne na telefóne performance mód.

Pre hard core hráčov má Black Shark pripravený prídavok v podobe bluetooth joysticka, ktorý je k telefónu zadarmo.

 

Ak sa pýtate na cenu, tak tá je na tento herný telefón skvelá.

Verzia so 6GB RAM a 64GB ROM stojí teraz 432 eur.

Verzia so 8GB RAM a 128GB ROM stojí teraz 493 eur.

Akcia na Black Shark potrvá do 5.8.

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist