EN

H440 Hyper Beast- limitovaná edícia skrinky inšpirovaná skinom z CS:GO

NZXT včera ohlásilo limitovanú edíciu ich skrinky H440 inšpirovanú skinom z CS-GO.

Skrinku H440 Hyper Beast Limited Edition vyvinuli v spolupráci s Brockom Hoferom, originálnym umelcom Hyper Beast, zúrivej beštie na jednom zo skinov zbrane M4A1-S v CS: GO. Táto veľmi limitovaná edícia bude vyrobená iba v počte kusov 1337 a ku každej skrinke bude priradený aj unikátny číslovaný odznak.

O novej skrinke sa vyjadril Johny Hou, zakladateľ a CEO NZXT, takto: „Keďže sme v srdci hráčmi, vieme, akí vášniví dokážu byť hráči v spojení s ich obľúbenými titulmi. A v ešte väčšej miere po náraste trendu úprav prvkov priamo v hre a s tým súvisiacimi vzácnymi ojedinelými skinmi. Preto sme sa rozhodli pracovať s Brockom Hoferom a pomôcť tak vytvoriť fanúšikom unikátnu skrinku z ich obľúbeného virtuálneho skinu. S H440 Hyper Beast môžete skutočne povedať, že šelma je vypustená.“.

H440 Hyper Beast bude obsahovať okrem iného unikátny dizajn, podporu vodného chladenia (240 mm, 280mm a 360 mm chladiče v prednej a hornej časti), 4x FNv2 ventilátory (3x 120mm v prednej a jeden 140mm v zadnej časti). Celokovové panely v prednej a hornej časti budú dopĺňať kovové priehradky na disk a celá šasi. O odhlučnenie sa postará 5mm hrubá vrstva izolačného materiálu, integrovaný bude hub na 8 ventilátorov a tlačidlá budú podsvietené modrými LEDkami. Celkové rozmery budú 220x512x480 mm a vážiť bude 10,16 kg. Vonkajšie výstupy budú 2x USB 3.0, 2x USB 2.0 a audio/mikrofón.

Cena Hyper Beast by podľa výrobcu NZXT mala byť 199,90€ a na európsky trh by sa mala dostať začiatkom tohto decembra.

Zdroj: TS

Pridať nový komentár
TOPlist