Guinnessov rekord pre Domček z kariet na idúcej práčke

, Autor: Tomáš Zvorák

House of cards, v jeho doslovnej podobe hrá hlavnú rolu vo virálnom videu, o Gunessovom svetovom rekorde na práčke od LG.

Asociácia mena videa na rovnomenný seriál Netflixu musí byť zámerná, je časťou virálneho zámeru videa.  V rekorde šlo o postavenie čo najvyššieho domčeka z karát na idúcej práčke. Áno, na idúcej práčke. Tá je vybavená technológiou CENTUM System na redukciu vibrácii a hlučnosti idúcej práčky. Tá by mala dosahovať úroveň maximálne 67dB, čo je úroveň hlučnosti bežnej konverzácie. LG si je touto technológiou tak istá, že na ňou vybavené práčky predlžuje svoju štandardnú 10 ročnú záruku na 20 rokov. 

Na propagáciu tejto rady práčok LG zvolilo okrem iných aj cestu virálneho videa s pokusom o Guinessov svetový rekord. Bubon práčky pri pokuse o rekord rotoval rýchlosťou 1000 otáčok za minútu po dobu 12 hodín. Počas nich postupne, neskôr najmä z rebríkov, profesionál v stavaní domčekov z kariet Bryan Berg, staval svoj ďalší Guinnessov rekord. 

Postavený domček zo 48 kartových poschodí bol vysoký 3,3, metra. Na jeho postavenie sa použilo 10 800 kariet. Oficiálne bol uznaný za najvyšší domček z kariet postaveným na idúcej práčke. 

Video získalo cenu AME Award.

LG pri tejto príležitosti vydala nasledujúcu tlačovú správu:

Bratislava, 28. júna 2017 - Ocenenie AME Award v kategórii „Branded Entertainment“ je dôkazom, že práčka môže byť hviezdou virálneho videa - konkrétne toho s názvom House of Cards spoločnosti LG Electronics. Jedno z najprestížnejších ocenení AME (Advertising & Marketing Effectiveness) ohodnotilo stratégiu marketingovej kampane, kreatívne spracovanie, produktovú hodnotu, a predovšetkým efektivitu v globálnom meradle.

Kreativita je najúčinnejším nástrojom, ako s produktom preraziť a dostať k cieľovému spotrebiteľovi dôležité oznámenie o jeho funkciách,“ hovorí Andrea De Sousa z pobočky LG a dodáva: „Vždy poteší, keď popredné osobnosti z odboru uznajú dobrú prácu, ktorú sme odviedli. Za túto poctu vďačíme porotcom AME Awards.

Od zverejnenia na jar minulého roka videlo video na Youtube vyše 100 miliónov ľudí z celého sveta. Rekordman v skladaní kariet Bryan Berg v ňom vybudoval 3,3 metrov vysoký dom z kariet priamo na práčke LG s Centum System, ktorá bola prevádzke s výkonom 1000 otáčok za minútu. Berg tak získal svetový rekord za najvyššiu kartovú konštrukciu vyhotovenú za 12 hodín. Video kreatívnou formou demonštruje novú technológiu Centum System, ktorá maximalizuje spoľahlivosť a energetickú účinnosť práčky a minimalizuje jej vibrácie a hluk.

V nadväznosti na úspech kampane House of Cards vytvorila spoločnosť LG rad videí, ktoré rozprávajú príbeh o svojich jedinečných a inovatívnych spotrebičoch, vrátane najväčšieho obrazu vytvoreného z 18 000 žiaroviek alebo zdolanie 33 poschodí budovy len za pomoci dvoch výkonných bezdrôtových vysávačov.

 

Kľúčové slová
LG
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

nech to skusi na mojej pracke :D

Poctiva Tatramatka z toho vytrasie dusu :D

OK a teraz do toho bubnu dajte aspoň 5kg prádla.

Macher keď staval vežu na práčke bez akého koľvek prádla v nej. Reklama na LG práčky

Poslať nový komentár

TOPlist