Grand Theft Auto 5 je tu, podeľte sa o skúsenosti a obrázky

, Autor: crux2005

Otvárajte šampanské, oslavujte, Grand Theft Auto 5 bolo konečne vydané na PC!

Podľa nás ide v hre o kradnutie áut, ale možno sa mýlime. Veď zatiaľ sme nedostali kópiu hry. Ak ste už stiahli 65 GB alebo sa predrali inštaláciou 7 DVDs, mohli by ste sa podeliť o skúsenosti a obrázky v našom diskusnom fóre.

V tom prípade tiež nezabudnite aktualizovať ovládače grafickej karty na GeForce 350.12 WHQL alebo Catalyst 15.4 Beta. Ďalšie informácie o nich nájdete tiež v príslušnej sekcii diskusného fóra. Ak sa zatiaľ len rozhodujete či kúpite GTA, určite si pozrite minimálne systémové požiadavky. Hra vyzerá v 4K alebo s využitím DSR naozaj vynikajúco, tak sa nenechajte znechutiť prípadnými chybami a užite si ju!

Zdroj: Rockstargame.com a vlastné

 

Kľúčové slová
GTA 5, počítačové hry, Rockstar Games
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

a sak sme to uz hrali pred dvoma rokmi na konzolach...... a bezproblemou..

Kamarát, chápem, že sa to tak môže zdať (a je to svojim spôsobom aj smutné), ale toto je úplne iná hra. Je to úplne o inom. Neporovnateľné.

@Tinobow :D lol haha :D Je to TA ista hra :) Realny rozdiel je medzi verziami na stare a nove konzoly - toto je prosím pekne úplne tá istá hra akú nájdeš na nextgen konzolu :) Akurát že konzolisti to majú už rok za sebou všakže :D
Čiže z tvojho príspevku je jasné že si buď nehral nexgen verziu alebo si troll :D

musim ta sklamat ale na ako ty hovoris next gen konzole (2r starych ) to vyzera podstatne horsie ako na normalnom PC uz len ked si vezmes rozlisenie , tak je 3-4 nasobne + k tomu spravene jemnesie texture, viacej a lepsie tiene, atd atd , proste skus to ty na PC aspon na high
Jedine co je rovnake je pribeh asi .

Skusene na PS4, XBONE a PC je to TA ISTA HRA! Vratane kontentu - samozrejme PC grafika ma viac nastaveni pretože je to PC, to však stále nič nemení na fakte že je to TA ISTA HRA :)

musím ťa sklamať, ale je to iné :D ide len o grafiku, je to aj oficiálne potvrdené, že je omnoho vylepšená grafika, viac objektov(ľudí a aut na ceste), dokonca je aj hustejší les, vykresľovanie do diaľky, takže po stránke grafickej sa jedná o inú hru :) (dalo by sa povedať, že aj o lepšiu hrateľnosť-kvôli hustejšej premávke)

Vie niekto napísať reálnu skúsenosť, ako to fachčí na pretaktovanom dvojjadre G3258? :)

Mne osobne sa tá hra nedá ani spustiť. Normálne nainštalujem 7DVD a pri prvom spustení vyskočí Rockstar Social Club aplikácia kde sa prihlásim a to je všetko, ďalej sa to nepohne len točí loading tam kde by mi malo vyskočiť či je hra aktuálna alebo vyžaduje update. Rockstar celkovo pekne doje-kazil vydanie. Ak ste si mysleli že Diablo 3 malo zlý launch tak toto je úplne iná liga.
https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/topics/200025466...

Na sector.sk nájdeš odpoved na tvoje problémy s touto hrou. Je tám článok o tom ako poriešiť takéto chyby

nazov tvojho uctu vo Wine obsahuje diakritiku, je to znamy bug....
treba si urobit novy admin ucet bez diakriticky ap ojde to

Zlý launch? Hral som to 15 minút po odomknutí takže jediná zlá vec bolo že to nesťahovalo rozbalené alebo neodomklo pár hodín pred vydaním.

Co má celkom polozilo, je fakt, že instalacia celkovo trvala 24 hodín...mam DVD verziu a po nainstalovani všetkých 7 DVD bolo treba stiahnuť este 5 GB patch... Co v prvy den vydania zrejme spôsobila pretazenost serverov... Ale inak potom vsetko super...len zrejme budem kupovať novú grafiku...

24 hodín? mám wifi a celá hra sa sťahovala 14.

Re: Grand Theft Auto 5 je tu, podeľte sa o skúsenosti a obrázky

Ide mi to bez jediného problému, hladučko a plynule...odklady spravili svoje.

Mám otázku čo mam robiť nainštaloval som GTA V a keď som ju chcel zapnúť tak mi vyskočilo "táto aplikácia sa nedá spustiť na vašom PC"a mam windows 8.

Poslať nový komentár

TOPlist