GoPro ponúka Hero 5 Black ako kompenzáciu za problémové drony Karma

, Autor: kupcik
 
Spoločnosť GoPro sa snaží udobriť si svojich verných zákazníkov, a pri vrátení problémových dronov Karma ponúka akčnú kameru Hero 5 Black ako kompenzáciu za vzniknuté problémy.

Začiatkom mesiaca sme vás informovali o problémoch nových dronov Karma od spoločnosti GoPro. Ich majitelia v niekoľkých prípadoch zaznamenali zlyhanie dronov, kedy sa počas letu samovoľne vypínali. Na tieto skutočnosti ihneď reagoval výrobca, a nariadil okamžité sťahovanie dronov od majiteľov.
 
 
Tí vzniknutou situáciou iste neboli a nie sú nadšení, keďže široká verejnosť čakala na vydanie prvého dronu spoločnosti GoPro príliš dlho. Viacero z nich si od nového produktu sľubovalo veľa, a teraz zostali sklamaní. GoPro sa ale snaží zmierniť sklamanie ako sa len dá, a najnovšie ponúka zákazníkom v USA možnosť zobrať si akčnú kameru Hero 5 Black ako kompenzáciu za vzniknuté problémy.
 
Používatelia, ktorí sa teda rozhodnú priniesť svoj dron Karma späť do obchodu, majú možnosť odísť nielen s plnou sumou, ktorú za dron zaplatili, ale aj s akčnou kamerou navyše. Aj keď mnohí budú smútiť za vytúženým dronom, aspoň je šanca, že neodídu z predajného miesta s prázdnymi rukami.
 
Ako sme už spomenuli, túto možnosť majú zatiaľ len zákazníci, ktorí si dron Karma zakúpili v USA, no nie je vylúčené, že sa podobná ponuka rozšíri aj na iné trhy, vrátane Európy.  
 
Zdroj: engadget
 
Kľúčové slová
akčné kamery, drony, GoPro, GoPro Karma
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist