EN

Google vylepšuje svoju službu Google Pay

Google oznámil novinky vo svojej službe Google Pay. Tie majú byť dostupné pre OS Android aj iOS. 

Spoločnosť z Mountain View ide významne redizajnovať svoju aplikáciu na platenie smartfónom. Tá sa má stať vašim centrom na kompletný prehľad platbami, kde budete môcť sledovať výdavky, náklady...Zároveň vie aplikácia aj automaticky zoradiť vaše výdavky. Ak bývate s niekým v jednej domácnosti, dokážete si vytvoriť skupiny, kde si môžete zatriediť výdavky v rámci domácnosti.

Ak sa rozhodnete pripojiť svoj bankový účet alebo karty k službe Google Pay, bude vám aplikácia pravidelne poskytovať súhrny výdavkov, zobrazovať vaše trendy a štatistiky v priebehu času a poskytne vám jasnejší prehľad o vašich financiách. Vďaka tomu Google Pay tiež dokáže pochopiť a automaticky usporiadať vaše výdavky. Vo svojich transakciách môžete hľadať novými spôsobmi. Môžete napríklad vyhľadať výrazy „jedlo“, „posledný mesiac“ alebo „mexické reštaurácie“ a Google Pay okamžite nájde príslušné transakcie.

Google vám garantuje, že nebude vaše údaje predávať tretím stranám, ani samotná spoločnosť nebude sledovať ako hospodárite so svojimi peniazmi a vďaka tomu zacieliť reklamu priamo na vás. SLužba v takomto rozšírení bude zatiaľ dostupná len v USA, kedy bude prístupná v ďalších krajinách zatiaľ nie je známe.

Zdroj: Google,

Pridať nový komentár
TOPlist