Google pochováva ďalšiu zo svojich aplikácií

Aplikácia už onedlho nebude dostupná na stiahnutie z obchodu Play Store a App Store.

Americký technologický gigant Google je známy tým, že nečakane "pochováva" svoje aplikácie a projekty. Tentokrát sa dostane na cintorín aplikácia Street View. Koniec oznámil vyhľadávací gigant a aplikácia nebude dostupná na stiahnutie už o niekoľko týždňov. Google bude aplikáciu Street View podporovať do 21. marca 2023. Podľa hovorkyne spoločnosti - Madison Gouveiaovej bude aplikácia postupne stiahnutá z oboch najpoužívanejších obchodov s aplikáciami - Google Play Store a Apple App Store.

Spoločnosť Google sprístupnila aplikáciu Street View v roku 2015. Ide o aplikáciu, ktorá vám umožňuje nahrávať vaše statické fotografie do rovnomennej služby. Ak sa bojíte, že s koncom aplikácie končí aj služba Street View, tak sa nemusíte báť. Táto služba naďalej pokračuje. Stále budete môcť skúmať svet z pohodlia svojho domova. Zároveň ďalej budete môcť pridávať svoje statické aj sférické fotografie, čo platí aj pre 360 stupňové videá.

Minulý rok predstavila spoločnosť Gogle novú službu Photo Paths, vďaka ktorej môžete pridávať celé série fotografií z vašich ciest, ktoré neboli zdokumentované službou Street View.

Zdroj: Engadget,

Pridať nový komentár
TOPlist