Google Chrome získava významný redizajn v poslednom builde

Spoločnosť Google pripravuje úplne nový dizajn pre prehliadač Chrome pre PC v najnovšom Canary (nightly) builde. Postavený je na Material Theme, dizajne, ktorý je podobný s chystaným Android P.

Najnovší build prináša nové používateľské rozhrania, ktoré je vybavené novým dizajnom pre panel kariet, záložky sú viac zaoblené, skoro podobné ako dizajn najnovších verzií Firefoxu a konečne strácame tvar rovnobežníka, ktorý sme mali od začiatku prehliadača.

Pod záložkou je nový Omnibox, ktorý má zaoblené rohy. Keď začnete písať, namiesto rozbaľovacieho okna dostanete plávajúce okno vychádzajúce zo všeobecného poľa. Vynovený dizajn je zatiaľ beta verziou vo vývojárskom režime – Canary build. Detaily v novom prehliadači sa môžu zmeniť ešte predtým, ako budú vydané na stabilnú zostavu (teda klasický build, k dispozícii na aktualizáciu pre používateľov).

Chcete otestovať novú verziu prehliadača? Nie je nič jednoduchšie, ako ho stiahnuť. Berte však do úvahy, že Canary build sú vývojárske beta verzie a nemusia byť úplne stabilné a bez bugov.

Zdroj: GSMarena

Pridať nový komentár
TOPlist