Gigabyte prináša nové BIOSy s podporou Intel Optane

, Autor: Martin Klokner

Spoločnosť Gigabyte uvádza podporu pre úplne novú technológiu Intel Optane na svojich základných doskách série 200. Pamäť Intel Optane pomáha zvyšovať výkon klasických pevných diskov, moderných SSD a dokonca aj NVMe diskov tým, že dočasne uchováva často používané aplikácie a súbory pre okamžitý prístup k nim.


Od svojho uvedenia na trh sú základnej dosky Gigabyte série 200 vybavené podporou pre technológiu Intel Optane Memory. Vďaka jednoduchej aktualizácii systému BIOS a procesorov Intel siedmej generácie, môžu používatelia aktivovať toto vylepšenie výkonu a zažiť svoj počítač rýchly ako nikdy predtým.

Technológia IntelOptane poskytuje rýchlu odozvu aj pri kombinácii s kapacitne veľkými diskami. Inštalovaný v M.2 pamäťovom module, Intel Optane zrýchľuje prevádzku pri nezmenenej kapacite pevných diskov a dokáže zlepšiť produktivitu a celkový zážitok práce s počítačom. Aplikácie a hry môžete teraz inštalovať rýchlejšie a spúšťať ich budete s minimálnym oneskorením.

Nielen, že je táto technológia revolučná, že je cenovo dostupné pre všetkých, ktorí chcú zažiť výrazne rýchlejší štart počítača, rýchlejšie spúšťanie aplikácií a mimoriadne zážitky z hier. Aktualizácie BIOSu s aktívnou podporu technológie Intel Optane pre základné dosky Gigabyte série 200 sú k dispozícii pre používateľov k stiahnutiu na produktových stránkach Gigabyte a Aorus.

Zdroj: TS

 

Kľúčové slová
Gigabyte, Intel
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist