Genius predstavuje myšku s Windows 8 módom

Spoločnosť sa snaží uľahčiť ovládanie Windows 8 aj užívateľom bez dotykových obrazoviek.

Myška má za úlohu zmazať rozdiely medzi užívateľmi s dotykovými obrazovkami a tých čo ich nemajú. Režim Windows 8 módu sa zapína súčasným stlačením skrolovacieho koliečka, ľavého a pravého tlačidla. Po aktivácii je užívateľ schopný vyvolať bočný ovládací panel jediným kliknutím, alebo prepínať medzi štartovacou obrazovkou a naposledy otvorenou aplikáciou.

Ostatné štyri tlačítka sú určené na prepínanie dopredu, dozadu, skrolovanie a zmenu DPI v troch krokoch 800, 1200 a 1600. Ergo 8800 ako znie názov myšky je ergonomická a dobre padne do ruky. Je určená len pre pravákov a ľaváci sa budú musieť poobzerať po iných. Dve AA batérie vydržia napájať myšku až 36 mesiacov a to vďaka vylepšenému infračervenému senzoru so sníženymi nárokmi na spotrebu. Ergo 8800 dokáže bez problémov fungovať aj na jednej batérii.

 
Stick-N-Go na Genius Traveler 9000

Myška je vybavená úchytným systémom Stick-N-Go, ktorý dovoľuje bezpečné prenášanie priamo na tele laptopu. Ergo 8800 je kompatibilná s Windows 8 aj Windows 8.1. Cena bola nastavená na $49,99.

Zdroj: tomshardware.com

Pridať nový komentár
TOPlist