Gearbest ponúka Vernee 4G smartfóny a phablety s výraznými zľavami

, Autor: kupcik
 
Na čínskom eshope Gearbest aktuálne prebieha promo akcia zariadení značky Vernee. V ponuke je hneď niekoľko zaujímavých modelov so zľavou až do výšky 61%.

Ak uvažujete nad kúpou zaujímavo vybaveného smartfónu za rozumnú cenu, prichádza pre vás lákavá ponuka. Čínsky obchod Gearbest aktuálne ponúka 4G smartfóny a phablety značky Vernee s výraznými zľavami, a pri niektorých modeloch môžete oproti bežnej predajnej cene ušetriť až 61%. Medzi akciovým tovarom je možné nájsť aj niekoľko doplnkov, ktoré sa dokonale hodia k novému smartfónu alebo phabletu.
 
Prvým z akciovej ponuky je phablet Vernee Mars 4G, ktorý sme vám detailnejšie predstavili minulý mesiac. Pripomenieme, že model Mars 4G sa môže pochváliť pomerne výkonným hardvérom, keďže je vybavený 8-jadrovým procesorom Helio P10 s taktom 2,0 GHz, 4GB RAM, 32GB interným úložiskom, a grafikou Mali-T860 MP2 s taktom 700MHz. Phablet je vybavený systémom Vcharge, ktorý poskytuje veľmi rýchle a bezpečné nabíjanie zariadenia. Model Mars 4G je možné v rámci promo akcie kúpiť len za 179,85€.
 
 
Ďalším zľavneným modelom je opäť phablet, Vernee Apollo Lite 4G. Ten je vybavený masívnym desaťjadrovým procesorom Helio X20, 4GB RAM, 32GB interným úložiskom a operačným systémom Android 6.0. Nechýba ani 5,5-palcový displej s Full HD (1920 x 1080 px) rozlíšením, o ktorého ochranu sa bude starať Gorilla Glass 3. Tento model je momentálne ponúkaný so 46% zľavou, za cenu 179,85€.
 
 
V akciovej ponuke obchodu Gearbest je možné nájsť aj smartfón Vernee Thor 4G, ktorý bol zacnený až o 61%. Takisto je možné so zľavami nakúpiť príslušenstvo k spomenutým modelom, napríklad ochranné sklo pre Apollo Lite, alebo kožený ochranný obal pre modely Thor a Apollo. Ak máte o niektorý z týchto produktov záujem, treba sa poponáhľať, keďže akcia končí už o 5 dní. Sledovať treba aj počet zostávajúcich kusov pri jednotlivých modeloch. Celú akciovú ponuku Vernee nájdete na tejto stránke.
 
Kľúčové slová
phablet, smartfóny, Vernee, Vernee Mars 4G
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist