Gamdias Erebos - herné myšky pre ľavákov aj pravákov

 
Spoločnosť Gamdias uvádza na trh herné myšky Erebos, ktoré by mali padnúť do ruky ako pravákom tak i ľavákom a to vďaka systému odnímateľných bočných panelov a symetrickému prevedeniu.

Myšky Erebos sú mierené práve do segmentu, kde na kvalite a ergonómii myšiek záleží. Profesionálni ale aj niektorí víkendoví hráči si potrpia na pohodlnú hernú myšku a výnimkou nie sú ani ľaváci. Práve pre nich môže byť Erebos zaujímavá nakoľko má symetrický dizajn a sadne do ruky rovnako pravákom aj ľavákom. Pre dodatočné prispôsobenie však myšky ponúkajú aj možnosť vymeniť magnetické bočné panely, ktoré je možné rôzne kombinovať pre dosiahnutie ideálneho stavu. 
 
 
Gamdias Erebos bude dostupná v dvoch variantoch líšiacich sa v použitom snímači. Tá s optickým senzorom ponúkne rozlíšenie 3500dpi zatiaľ čo model s laserovým senzorom až 8200dpi. Rozdiel medzi oboma modelmi spočíva už len vo veľkosti pamäte určenej pre užívateľské profily. Erebos Laser má 256KB veľkú pamäť, Erebos Optical si musí vystačiť s 64KB.
 
 
Inak sú obe myšky totožné. Vybavené sú štvoricou 5g závaží pre prispôsobenie váhy a dosahujú odozvu až 1000MHz. Myšky používajú 8 tlačidiel so spínačmi OMRON ktoré by mali vydržať až 10 miliónov kliknutí. Kábel myšiek je dlhý 2 metre a ukončený je štandardnou USB koncovkou. Gamdias Erebos Optical kúpite približne za 35€, jej drahší laserový súrodenec bude stať asi 54€.
 
Zdroj: TS Gamdias
 
Pridať nový komentár
TOPlist