Futuristický bezkáblový vysokotlakový čistič Xiaomi Jimmy dostupný z EU skladu

Potrebujete si rýchlo umyť auto, bicykel, motorku či stan? Potrebujete prenosné zariadenie, ktoré nepotrebuje elektrickú zásuvku?

Pozrite sa na nové zariadenie z dielne Xiaomi - Jimmy. Tento vysokotlakový čistič je poháňaný batériou (zbavíte sa tak káblov), dokáže vyprodukovať tlak vody o veľkosti 2.2MPa (22 barov), prietok vody za hodinu je 180L, váži iba 1.8kg a je k nemu možné pripojiť nádobu so saponátom alebo špeciálnymi prípravkami na umývanie auta. Navyše toto zariadenie vyzerá naozaj perfektne.

Jimmy stojí 133 eur a je dostupný z EU skladu (nebudete tak platiť žiadne clo)

Podľa výrobcu dokážete na jedno nabitie umyť až dve autá a batéria sa nabíja 2.5 hodiny. Jimmyho odniesite v kompaktnej taške a zaberie minimum prietoru vo vašej garáži alebo komore.

Veľkou výhodou Xiaomi Jimmy je spôsob pripojenia vody - Jimmy môže byť pripojený k prítoku vody alebo jednoducho ponoríte koniec hadice do vedra. Tento koniec je vybavený filtrom takže dokáže odfiltrovať vodu od nežiaducich nečistôt. Hlavica Jimmyho má 5 rôznych trysiek vďaka ktorým ľahšie umyjete rôzne predmety.

Jimmy stojí 133 eur a je dostupný z EU skladu (nebudete tak platiť žiadne clo)

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist