Fractal Design uvádza novú sériu skriniek Define C

 
Švédsky výrobca skriniek rozširuje svoje portfólio o novú radu skriniek Define C. Optimalizované sú pre tiché a vysokovýkonné PC systémy.

Príliš veľa skriniek na dnešnom trhu je vyrábaných tak, aby do nich mohli používatelia zmestiť takmer čokoľvek. Takýto prístup však má aj svoje nevýhody, keďže v mnohých prípadoch zostáva v skrinkách príliš veľa voľného a nevyužitého priestoru. Všetky tieto nevýhody sa snaží elegantne vyriešiť séria skriniek Define C od Fractal Design, ktoré by mali pomôcť používateľom dosiahnuť rovnováhu medzi kapacitou a efektívnosťou.
 
 
Define C a Define Mini C sú skrinky, ktoré sú o niečo menšie ako klasické skrinky určené pre ATX alebo Micro ATX matičné dosky, no optimalizovaný interiér poskytuje používateľom ideálnu základňu. Dokonale navrhnutá konštrukcia umožňuje plynulý tok vzduchu s vysokým výkonom cez všetky kľúčové komponenty, a berie ohľad aj na to, aby bola čo najtichšia. Skrinky ponúkajú flexibilné možnosti, a je možné do nich zmestiť až 5 diskov. Define C poskytuje 7 PCIe slotov, a skrinka Define Mini C o dva menej.
 
 
Aj tie najvýkonnejšie systémy môžu byť účinne chladené za pomoci rozsiahleho chladenia vzduchom a vodou. Skrinky série Define C nesú všetky hlavné znaky Define série, či už hovoríme o ikonickom dizajne predného panela, zvuk tlmiacom materiáli, alebo o ventilačnom systéme ModuVent umiestnenom na vrchu skrinky.
 
Skrinky Define C a Define Mini C bez presklenej bočnice sa budú predávať za cenu 84,99€, resp. 79,99€. Za modely s priehľadnou bočnicou si bude treba priplatiť ďalších 5€ navyše (89,99€, resp. 84,99€). Skrinku momentálne testujeme aj v redakcii, a už čoskoro bude zverejnená recenzia.

Zdroj: TS FD
 
Komentáre (2)
Miroslav Paulovič
Neviete ci nechystaju aj nejaku reviziu pre Node 304? Pozeram po nej uz dlhsiu dobu a viem, ze je na trhu uz nejaky ten rok, takze nejaky "remaster" tejto skrinky by uz prist mohol. Nebol by som zorvna nadseny, ak by som siahol po 304-ke a o pol roka zisitl, ze vymysleli nieco rozumnejsie...
Bender Rodriquez
Vyzera to ako moja NZXT 340
Pridať nový komentár
TOPlist