Fractal Design uvádza malú Define Nano S skrinku

 
Švédsky výrobca skriniek rozširuje svoje portfólio o menšiu verziu Define S, ktorou je Define Nano S.

Ak sa vám páči skrinka Define S od Fractal Design, no je pre vás zbytočne veľká, je tu riešenie. Tou je menšia kópia Define Nano S, ktorá predstavuje menšieho súrodenca veľkej Define S, pričom si zachováva všetky jej vlastnosti, samozrejme s tým rozdielom, že je menšia.
 
 
Do Define Nano S vmestíte maximálne základnú dosku mITX formátu a skrinka má pripravené 2 sloty pre rozširujúce karty. Grafické karty môžu mať najviac 315mm. Pre disky sú pripravené 4 pozície (2 pre 2,5“ disky, 2 pre 3,5“ disky) a ventilátorov môže byť až 6. Dva sú už súčasťou výbavy nakoľko vpredu nasáva vzduch 140mm ventilátor a vzadu bude ohriaty vzduch vyháňať 120mm ventilátor.
 
 
Zdroj môže byť klasických ATX rozmerov s tým, že jeho hĺbka nesmie presiahnuť 160mm. Príliš obmedzení nebudete ani v chladení nakoľko vzduchový chladič môže byť vysoký až 160mm. Využiť však môžete aj vodný okruh a radiátor umiestnite hore, za prednú stenu alebo dolu. Skrinka má už dokonca predvŕtané otvory pre pumpu a nádobu s vodou.
 
 
Podobne ako veľká Define S aj Define Nano S má ventilačný systém ModuVent, ktorý nevyužíva ani jednu skrutku. Nechýbajú ani protiprachové filtre na spodnej strane a vpredu. Na ovládacom paneli skrinky nájdeme 2 USB 3.0 porty, jacky pre slúchadlá a mikrofón, tlačidlá pre zapnutie či reset a LED pre aktivitu disku. Skrinka sa bude predávať v dvoch variantoch. Define Nano S bez presklenej bočnice bude stať 69,99€, za model s priehľadnou bočnicou si priplatíte 5€. Skrinka by sa v obchodoch mala objaviť začiatkom marca 2016 a ešte predtým si pravdepodobne budete môcť prečítať u nás jej recenziu.
 
Zdroj: TS FD
 
Komentáre (6)
Michal Bajánek
velmi pekna, tesim sa na recenziu
hurkov
fujky fuj :-)
eren
sorry ale stále mi vadí na týchto "elegantných" skrinkách ten uzavretý čelný panel s minimum prudenia čerstvého vzduchu dnu .Sice mam fractal skrinu (core 3000 usb 3).Chcelo by to dačo nove naozaj nie stale kvader prazdny urobit.
daffy
keby si si pozrel tu skrinku tak vidis ze na bokoch su pekne priechody z kade to nasava vzduch ako nic .... takze nvm kde mas problem ... Fractal stale robi najlepsie skrinky :)
lithrai
Vzduch tam prudi dostatocne. Naboku je to perforovane a vzduch ide hned za predne celo. Len na mITX je to velke :/
matoxba
Pekna skrinka. V clanku chyba udaj o rozmeroch,tie su 203x344x412mm co uz aj mne sa zda dost velke na itx skrinku ale na druhej strane dost miesta na vodnika
Pridať nový komentár
TOPlist